Programy

21 lutego na antenie Siódemki swoją premierę miał pierwszy odcinek 5. sezonu "Hotelu Paradise". Mieszkańcy hotelu zapoznali się z willą, w której spędzą najbliższe tygodnie i ze sobą nawzajem. Jedna z uczestniczek szczególnie przypadła do gustu męskiej części ekipy. Aż trzech panów chciało dzielić z nią sypialnię. Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku "Hotelu Paradise"?

Już od dziś na antenie TVN7 rozpoczyna się kampania informacyjna związana z koncesją TVN7. W spocie gwiazdy stacji zapraszają do wspólnej zabawy, a także przypominają, że największy kanał rozrywkowy w Polsce może w niedługo zakończyć nadawanie.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wnętrza, ale także życie bohaterów. Dorota Szelągowska robi remonty tym, którzy każdego dnia wkładają serce i energię w pomaganie innym ludziom. Jednym z nich jest słynny ratownik medyczny "Borkoś", który poświęcał się dla innych, a teraz sam potrzebuje pomocy.

Klaudia El Dursi wita widzów w "Hotelu Paradise" od czterech sezonów, a już w poniedziałek 21 lutego przywita nas w piątej odsłonie uwielbianego przez widzów TVN7 reality show. Jak na przestrzeni czasu ocenia swoją pracę? Czy wciąż stresuje się, wychodząc na plan? I jaki jest sekretny system pracy, o którym nikt dotąd nie wiedział? Tego dowiecie się, oglądając nasz materiał.

Magdalena Welc była sensacją trzeciej polskiej edycji programu "Mam Talent". Na scenie wystąpiła mając zaledwie 12 lat i zdziwiła wszystkich swoją dojrzałą barwą głosu. Obecnie zakończyła już edukację i realizuje się artystycznie. Nad czym obecnie pracuje i jak wygląda młoda wokalistka?

"40 kontra 20" to jeden z miłosnych reality-show, w którym uczestnicy dostarczali widzom sporą dawkę emocji. Były wzruszające momenty, wyznanie uczuć i prawdziwe łzy. Patrycja i Bartek nadal są parą i szczerze podsumowali relacje między uczestnikami show. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyjawili, komu kibicowali w starciu o serce Roberta Kochanka.

Nadchodzi nowa "Królowa życia"! W 12. sezonie programu TTV wystąpi Alicja Pasierbińska. Przyszła gwiazda reality-show pojawi się razem ze swoją liczną rodziną. Nowa uczestniczka ma męża i dwoje dzieci, ale jest również właścicielką pięciu czempionów. Sprawdźcie sami, jak przedstawili ją twórcy "Królowych życia".