Programy

Ewa Drzyzga to doświadczona dziennikarka, która przed laty prowadziła kultowy talk-show "Rozmowy w toku". Obecnie można ją oglądać w "Dzień Dobry TVN" u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Prywatnie jest mamą i ma dwóch nastoletnich synów.

"Hotel Paradise" szybko spotkał się z aprobatą widzów. Uczestnicy pierwszej edycji show w zaskakującym tempie stali się celebrytami. Śluby, związki, rozstania — to wszystko, nawet po emisji chcieli śledzi fani formatu. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników pierwszej edycji został Adam Radziszewski. Niedługo, możemy spodziewać się jego pierwszej książki. 

Dorota Wellman to jedna z najbardziej charyzmatycznych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Jej poczucie humoru, błyskotliwe riposty i ciekawe postrzeganie świata, a także umiejętność rozmawiania z ludźmi, którzy otwierają się przed nią i opowiadają najbardziej intymne historie życiowe, jest inspiracją dla wielu młodych dziennikarzy.

Andrzej Sołtysik przez wiele lat kojarzony był głównie z tematyką filmową, natomiast obecnie pojawia się cyklicznie w paśmie porannym Dzień Dobry TVN. Niedawno ożenił się i doczekał synka. Od 1997 r. związany jest ze stacją TVN.

"Top Model" to program, który spełnia marzenia. Udział w nim biorą osoby, które mają wyjątkową urodę i ogromne predyspozycje do pozowania przed aparatem i poruszania się na wybiegu. Udowadnia, że dziś dla polskich modelek i modeli świat stoi otworem i można obecnie robić karierę na całym świecie.

"Mam Talent!" to polski program telewizyjny typu talent show, oparty na brytyjskim formacie "Got Talent", który był emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019 r. na antenie TVN. Od 4 września 2021 roku ponownie mogliśmy oglądać zmagania osób, chcących pokazać całej Polsce, jaki mają talent.

"Kuchenne rewolucje" to program, którego misją jest pokazywanie właścicielom restauracji, jak należy podchodzić do klientów i serwowanego im jedzenia, a Polakom pokazuje pracę kucharzy od zaplecza. Dzięki niezwykle barwnej osobowości Magdy Gessler, format cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów od 2010 r. 

Michał Kempa to przede wszystkim człowiek stand-upu, komik, który jednocześnie jest także dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Obecnie możemy go oglądać w programie "Mam Talent", gdzie u boku Marcina Prokopa występuje jako prowadzący.

Dorota Szelągowska to kobieta, która zaraziła całą Polskę miłością do remontów i dbania o szczegóły wystroju wnętrza. Inspiruje tysiące osób, pokazując, jak zrobić metamorfozę mieszkania, bez względu na jego powierzchnię. Mistrzyni doskonałych rozwiązań podbija serca widzów w programie "Totalne remonty Szelągowskiej".

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych dziennikarzy w Polsce. Od lat buduje swoją markę, ma autorski program, w którym spotyka się gwiazdami z pierwszych stron gazet, ale także pracuje w radiu, pisze felietony i jest jurorem w programach rozrywkowych.

"Projekt Lady" to zupełnie nowy format, który nie był znany wcześniej w Polsce. Wzbudził ogromne zainteresowanie, gdyż dotykał często trudnych tematów i kontrowersyjnych zachowań młodych osób. Kto prowadzi program i kim są mentorki, szkolące młode kobiety etykiety?

Damian Michałowski przez wiele lat związany był z radiem, to tam prowadził audycje i kontaktował się z widzami. Od 2020 r. pojawia się także na antenie TVN w programie porannym Dzień Dobry TVN, który współprowadzi w parze z Pauliną Krupińską-Karpiel. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. 

Hotel Paradise to format, który zdobył serce wielu widzów. Program typu reality show, w którym występują młodzi i piękni ludzie szukający miłości, przyjaźni oraz pieniędzy, wzbudza duże emocje. A dzieje się w nim dużo, bowiem co tydzień dołączają nowi uczestnicy, którzy mogą za każdym razem namieszać w życiu uczuciowym pozostałych bohaterów.

Gogglebox. Przed telewizorem to wyjątkowy format, w którym ludzie dyskutują i oceniają programy telewizyjne… siedząc przed telewizorem, a jednocześnie będąc uczestnikami reality show. Program emitowany jest od 2004 r. na antenie TTV i doczekał się już 15 serii. Jego uczestnicy zyskali rzesze fanów, którzy doceniają ich poczucie humoru i szczerość.

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska dały się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model". Na casting przyszły już po zaręczynach i choć wtedy wydawało im się, że ślub wezmą w Barcelonie — plany się zmieniły. Dziewczyny wydały książkę "Lesby", w której opisały drogę do odkrycia swojej seksualności i odnalezienia szczęścia. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziały o wymarzonym ślubie i weselu, planowaniu macierzyństwa i włamaniu do mieszkania.

Magda Gessler to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd telewizyjnych. Jej życie to gotowy scenariusz na film, bowiem może poszczycić się ona zarówno fascynującym życiem osobistym, jak i zawodowym. Obecnie restauratorka nadal święci triumfy w programach na antenie TVN, ale i jest wyjątkowo szczęśliwa jako mama, babcia i partnerka wyjątkowego mężczyzny.

Filip Chajzer to jedna z barwniejszych osób w świecie dziennikarskim. Prezenter telewizyjny i radiowy budzi ogromną sympatię widzów, podobnie jak jego sławny tata, Zygmunt Chajzer. Prywatnie jest mężem i tatą 4-letniego Aleksandra. 

Hubert Urbański największą sławę zdobył jako prowadzący popularny program telewizyjny na antenie TVN Milionerzy. Mało kto wie, że próbował on także swoich sił jako aktor i że w życiu prywatnym jest ojcem aż czterech córek.

Marcin Prokop to jeden z najwyższych i najzabawniejszych prezenterów telewizyjnych, którego uwielbiają widzowie. Zawsze elegancki i doskonale przygotowany do pracy, pełni oprócz roli prowadzącego programy, także funkcję konferansjera, felietonisty i pisarza.

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd muzyki rockowej, ale i także osobowość telewizyjna. Zmieniająca się jak kameleon wokalistka długo szukała swojego miejsca w show-biznesie. Obecnie doskonale spełnia się jako jurorka programu "Mam talent", zaskakując co sezon nową fryzurą i stylem. Jak wyglądała droga Agnieszki Chylińskiej na szczyt?

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.

Klaudia El Dursi szturmem zdobyła serca widzów. Jej życie zmieniło się diametralnie, gdy zgłosiła się do programu "Top Model", by sięgnąć po marzenia. Postanowiła zawalczyć o siebie, choć była starsza od wielu uczestników programu i ma już dwoje dzieci. Okazało się, że to była dla niej przepustka do wielkiego medialnego świata.

Nie jest tajemnicą, że Julia Gołębiowska, uczestniczka 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest w szczęśliwym związku. Czeka ją jeszcze rozwód z Tomkiem, ale już rozpoczyna nowe życie u boku mężczyzny, z którym połączyło ją coś wyjątkowego. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl, Julia Gołębiowska opowiedziała o nowym związku, reakcji rodziny i internetowym hejcie.

Przygotowania do ślubu Marietty Witkowskiej, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise" nabierają tempa. Gwiazda w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl zdradziła datę planowanej ceremonii, tajniki swojej relacji i plany na przyszłość. - Nigdy wcześniej tego nie czułam, nie spotkałam się z taką dojrzałością - powiedziała.