Programy

Fani "Hotelu Paradise" nie mogą się doczekać kolejnego sezonu ich ulubionego programu. Na szczęście już od 21 lutego 2022 r. będą mogli śledzić losy uczestników, którzy w pięknej willi w Panamie będą szukać miłości. Wiemy już, kim jest pierwsza kobieta, która w raju zawalczy o miłość i pieniądze.

"Lego Masters" to format TVN, na który czekały miliony fanów kultowych klocków. Nie ma dziecka,  a też często i dorosłego, który pasjami nie budowałby godzinami wymyślnych budynków czy pojazdów. Program okraszony często żartami prowadzącego, czyli Marcina Prokopa przeznaczony jest dla całych rodzin. Rozbudza w nich kreatywność, ale i udowadnia, że wyobraźnia nie zna granic, a cierpliwość i dobry plan często popłaca.

Michel Moran, choć ma pochodzenie hiszpańskie, jest uznawany za kucharza z Francji, bo to właśnie tu spędził większość życia. W Polsce zamieszkał z powodu miłości do swojej ukochanej żony. Serca polskich fanów zdobył jako juror w popularnym formacie "MasterChef" swoimi zabawnymi powiedzonkami, które na stałe weszły do słowników wielu Polaków, a "oddaj fartucha" jest znakiem rozpoznawczym programu.

Programy kulinarne cieszą się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Po "Kuchennych rewolucjach", czy "Ugotowanych" przyszedł czas na nowy niezwykły format, czyli "Masterchefa". Odbyło się już 10. edycji show, w którym miłośnicy kuchni stają w szranki i mierzą się o tytuł najlepszego kucharza wśród amatorów.

"Co za Tydzień" pojawia się na ekranach od 20 lat, a jego prowadzącym od początku istnienia programu jest Olivier Janiak. 4 lipca 2021 r. pojawiło się 1000. wydanie programu. W każdym odcinku widzowie mogą zobaczyć relacje z najważniejszych premier i spotkań towarzyskich oraz posłuchać wywiadów z topowymi gwiazdami ze świata filmu i muzyki.