"40 kontra 20". Co się wydarzy w 20. odcinku? Nad Amirą zbierają się czarne chmury

40 kontra 20 - przegrupowanie odc. 20
40 kontra 20 - przegrupowanie odc. 20
Źródło: player.pl
Kolejne przegrupowanie już dziś w odcinku 20. Czy Tomek zdecyduje się trzymać blisko siebie trzy kobiety, które zajmują mu myśli? Czy Tom da szansę Amirze, czy jednak postanowi odesłać ją do domu? Która z pań będzie najbardziej zaskoczona decyzją obu mężczyzn? Szykują się duże emocje, wiele łez, ale i chwile szczęścia.

"40 kontra 20" - co się wydarzy w 20. odcinku?

Przegrupowanie najbardziej namiesza w grupie Tomka. Mimo świadomości zagrożeń, wrażliwy młodzieniec zaprosi do siebie wszystkie kobiety rywalizujące o jego względy. Kandydatki, które w pierwszej turze nie zostały wybrane przez mężczyzn do swoich drużyn muszą walczyć o szansę na pozostanie w rezydencji przez kolejne dni. Jak przekonać panów, że jednak nie warto ich skreślać? Będą miały na to całą noc.

O poranku zagrożone rywalki, dostaną dodatkowe koło ratunkowe w postaci zawodów. Te, które zameldują się na mecie jako pierwsza i druga, będą mogły pójść na randkę z chłopakami i przedstawić ostateczne argumenty za pozostawieniem ich w programie. Gdzie jest haczyk? W konkurencji udział wezmą wszystkie uczestniczki. A zatem, czy to właśnie którejś z zagrożonych uda się wywalczyć randkę ostatniej szansy?

"40 kontra 20" odcinek 19. Kasia i Tomek - uczucie rozkwita
Źródło: TVN7

"40 kontra 20". Która z pań jest na zagrożonej pozycji?

Najbardziej emocjonujące obecnie chwile przeżywa Amira, która wydawała się mieć najsilniejszą pozycję wśród innych kobiet w drodze do serca Toma. Upadek z pierwszego miejsca odczuła niezwykle dotkliwie. Tom uznał, że nie walczyła o jego względy wystarczająco mocno, nie broniła się przed atakami grupy na ceremonii chaosu i wyglądała na osobę, której nie zależy na uczuciu mężczyzny. Te słowa niezwykle zabolały uczestniczkę, bowiem wiązała z Tomem wielkie marzenia. Pytanie tylko, czy Senior w willi rzeczywiście poczuł się dotknięty całym zajściem, czy zrozumiał po prostu, że Amira nie zostanie jego wymarzoną partnerką i że jest to najlepszy czas na jej wyjście z programu, by mógł pogłębiać relacje z innymi paniami?

Z kolei o serce Tomka walczą coraz bardziej zauważalnie trzy panie. Monika, Kasia i Magda już nie ukrywają swojego zainteresowania, co niekoniecznie dobrze wpływa na relacje pomiędzy nimi. Zaczynają się pierwsze dyskusje, kłótnie, a także rozgrywki. Uczestniczki zapominają jednak, że Tomek jest spokojnym mężczyzną, który ceni sobie przede wszystkim dobrą atmosferę, inteligencję i klasę u kobiet, nie staje nigdy po żadnej ze stron i stara się na każdy dramat znaleźć złoty środek. Czy któraś z pań wygra konkurencję i uda się z nim na randkę? Tego dowiecie się już dziś wieczorem.

"40 kontra 20" sezon 2 – gdzie i kiedy oglądać?

"40 kontra 20" to program randkowy, w którym udział bierze dwóch panów i kilkanaście kobiet. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybrał Junior w Glampingu. Willę i glamping, łączy część wspólna, czyli obszar przy basenie. Tam odbywają się ceremonie, challenge, imprezy oraz głębokie rozmowy, podczas których panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy.

W programie "40 kontra 20" poznaliśmy uczestniczki: Amirę Elili, Amelię Kajdan, Izabelę Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalię Bussę, Magdalenę Bolesławską, Joannę Radwańską, Izabelę Kniołą, Joannę Maloney, Anitę Czuptę, Karolinę Kamińską, Monikę Piwowarską, Maję Chroboczek, Joannę Dąbską i Sandrę Smoroń oraz dwóch singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego.

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości