"40 kontra 20". 19 odcinek sezonu 2 – Tom zaprosił do wanny Natalię

"40 kontra 20". 19 odcinek sezonu 2 – Tom zaprosił do wanny Natalię
"40 kontra 20". 19 odcinek sezonu 2 – Tom zaprosił do wanny Natalię
Źródło: Player
W nowym sezonie "40 kontra 20" mamy zwroty akcji niczym w tasiemcowej telenoweli. Tom zmienia swoje faworytki jak rękawiczki, a Tomek ma serce rozdarte między kilka uczestniczek, choć prym wiedzie wśród nich Kasia. Co wydarzy się w 19 odcinku programu?

W poprzednim odcinku "40 kontra 20" niektóre dziewczyny dopadła rezygnacja. Rywalizacja o Tomka zaogniła konflikt Kasi i Magdy, a na Amirę mieszkanki willi przypuściły zmasowany atak, co przyniosło skutek w postaci utraty zainteresowania Toma. Co się wydarzy w nowym odcinku programu? Zobaczcie koniecznie!

"40 kontra 20" sezon 2 – odcinek 19. Tom zaprasza Natalię do wanny

W najnowszym odcinku "40 kontra 20" kolejne dramaty i przetasowania. Tom dość wyraźnie powiedział, że Amira straciła jego zainteresowanie, bo... za mało się starała i nie walczyła o uczucie, które do niego rzekomo czuła. Miał żal, że w czasie ceremonii chaosu, gdy dostała sześć kopert od innych dziewczyn z uwagami, śmiała się i nie wyglądała na poważnie zainteresowaną mężczyzną. A że Tom nie lubi nie mieć faworytki, na pierwsze miejsce w jego rankingu awansowała Natalia, która dopiero co przez niego płakała z powodu krytyki zbyt wyuzdanego stroju. Okazuje się, że to otworzyło jej jednak drogę do... wanny Toma. Mężczyzna postanowił bowiem zaprosić ją na wspólną kąpiel w jego łazience. Co będzie dalej. Czy Amira zostanie w programie?

"40 kontra 20" sezon 2 – odcinek 19. Co jeszcze się wydarzy?

Amira jest zdruzgotana całą sytuacją, ale być może zachowanie Toma, które tak ją zabolało to tylko taktyka skrzętnie przygotowywana przez mężczyznę? Po ceremonii chaosu i ostatnim przegrupowaniu uczestnik musi dobrze zaplanować strategię na nadchodzące przegrupowanie tak, aby nie stracić z oczu ważnych dla siebie osób. W podobnej sytuacji znajduje się Tomek, który może się spodziewać ciosu ze strony Toma po podebraniu mu Amiry.

Podczas intymnej rozmowy Natalia niespodziewanie mówi Kasi, że z chęcią zostanie druhną na jej ślubie z Tomkiem. Ciekawe, czy to słowo na dobrą wróżbę, żarcik, czy przeciwnie – próba zapeszenia rodzącego się szczęścia? Przez większość dnia życie toczy się wokół jednego tematu: czy Kasia kłamie? Dziewczyny jeszcze bardziej przestają sobie ufać.

Za to relacja Kasi i Tomka rozkwita Zobaczcie fragment programu:

"40 kontra 20" odcinek 19. Kasia i Tomek - uczucie rozkwita
Źródło: TVN7

"40 kontra 20" sezon 2 – gdzie i kiedy oglądać?

"40 kontra 20" to program randkowy, w którym udział bierze dwóch panów i kilkanaście kobiet. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybrał Junior w Glampingu. Willę i glamping, łączy część wspólna, czyli obszar przy basenie. Tam odbywają się ceremonie, challenge, imprezy oraz głębokie rozmowy, podczas których panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy.

W programie "40 kontra 20" poznaliśmy uczestniczki: Amirę Elili, Amelię Kajdan, Izabelę Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalię Bussę, Magdalenę Bolesławską, Joannę Radwańską, Izabelę Kniołą, Joannę Maloney, Anitę Czuptę, Karolinę Kamińską, Monikę Piwowarską, Maję Chroboczek, Joannę Dąbską i Sandrę Smoroń oraz dwóch singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego.

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

podziel się:

Pozostałe wiadomości