Sandra Smoroń z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Sandra Smoroń z "40 kontra 20"
Sandra Smoroń z "40 kontra 20"
Źródło: TVN
Sandra Smoroń to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Sandra Smoroń znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą i Joanną Maloney będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Sandra Smoroń z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Sandra Smoroń ma 21 lat i pochodzi z Dębicy. Dziewczyna studiuje psychologię. W wolnym czasie uwielbia aktywność fizyczną oraz podróże. 

Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sandra Smoroń z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Sandra Smoroń szuka mężczyzny, z którym mogłaby dzielić swoje pasje. Jest typem lwicy, która nie uznaje kompromisów. Pewna siebie, odważna, wygadana. W relacjach z mężczyznami nie istnieje dla niej różnica wieku. Liczy się dobry vibe i podobne podejście do życia. Jest gotowa, aby walczyć w programie o miłość lub przeżyć ciekawą przygodę.

Sandra Smoroń z "40 kontra 20" – Instagram

Sandra Smoroń prowadzi prywatne konto w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nickiem @sandra_smoron.

Sandra Smoroń z "40 kontra 20"
Źródło: TVN

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości