Programy

Agnieszka z "Gogglebox" wyjaśnia, dlaczego nie wzięła ślubu. Powód? Przyziemny

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Kuszewska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o ślubnych planach
Instagram @blizniaczkigoggleboxAgnieszka Kuszewska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o ślubnych planach

Agnieszka Kuszewska znana jest z występów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Stanowi energetyczny duet ze swoją siostrą bliźniaczką Ewą. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoim życiu prywatnym i partnerze. Wyjawiła, dlaczego nigdy nie wzięli ślubu. Kryje się za tym bardzo ważny powód.

Agnieszka Kuszewska mieszka w Tychach. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Nie lubi nudy i stale szuka kolejnych wyzwań. Zarówno ona, jak i jej siostra bliźniaczka, spełniają teraz marzenie z dzieciństwa. Obie bardzo chciały zaistnieć na scenie lub w telewizji. To się udało dzięki show "Gogglebox. Przed telewizorem". Przebojowe siostry opowiedziały o wpływie popularności na ich życie. Zobacz TUTAJ.

Agnieszka z "Gogglebox" opowiada o swoim partnerze. "Byłam po przejściach. Pojawił się nieoczekiwanie"

Agnieszka Kuszewska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o życiu rodzinnym. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku, ale nie jest żoną swojego partnera.

- To jest mój drugi partner, nie jest ojcem moich dzieci. Pojawił się w moim życiu nieoczekiwanie, kiedy powiedziałam: jestem po przejściach, na co mi chłop. Bardzo dużo mi w życiu pomógł. Ale ja czasami jestem dla niego zołzą. Kiedy ze mną igra, to potrafię strzelać piorunami. On wie, że trzeba to przeczekać. Ale, kiedy trzeba, podam mu kapciuszki (śmiech) - wyznała.

Siostra bliźniaczka Ewy z "Gogglebox" zdradziła, gdzie poznała ukochanego. Mężczyzna bardzo jej zaimponował.

- Poznaliśmy się na dyskotece na urodzinach mojej koleżanki. Zaimponował mi tym, że zaczął tańczyć. Pomyślałam: Boże nareszcie facet, którego nie muszę tego uczyć. On mi się nie podobał z wyglądu. Stwierdziłam, że to nie moja bajka, ale tak świetnie tańczy. Urzekł mnie jeszcze tym, że ma poczucie humoru - zwierzyła się w rozmowie z Aleksandrą Głowińską

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swoim związku i ślubnych planach
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swoim związku i ślubnych planach
cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka z "Gogglebox" o zamążpójściu. Dlaczego nie ma ślubu?

Agnieszka Kuszewska wyjaśniła, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na ślub z ukochanym. Powód jest przyziemny.

- Nawet były takie plany, ale później się rozmyśliliśmy. Stwierdziliśmy, że nie ma tyle pieniędzy, bo jak chcieliśmy wszystkich zaprosić, nawet tę najbliższą rodzinę, to trochę by tego było. Ślub zszedł na drugi plan. I to już minęło kilka lat. Ja wiem, czy ten papier jest potrzebny? Może do spraw takich przyziemnych typu: jak nie daj Boże, komuś coś się stanie i trafi do szpitala — wyjaśniła.

Gwiazda "Gogglebox" podkreśliła, że jest po przejściach, a wokół jest tyle rozwodów, które zniechęcają ją do zamążpójścia. Jednak potrafi wyobrazić sobie swój ślub. Zawsze marzyła o sukience jak z teledysku gwiazd rocka.

- Zawsze marzyłam o sukience z teledysku Guns N' Roses, jak modelka idzie i ma odkryte kolana. I zawsze chciałam iść do ślubu boso. Marzyłam o tym, aby wciąż ślub na plaży w Łebie i być w tej sukience - powiedziała nam Agnieszka.

Poniżej teledysk legendarnej grupy Guns N' Roses do piosenki "November Rain". W klipie możecie zobaczyć, jaka sukienka zainspirowała Agnieszkę z "Gogglebox".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @blizniaczkigogglebox

Pozostałe wiadomości