Dominik Abus bywa zazdrosny o ukochaną? Ma dość nietypowe podejście do tego

Dominik Abus gościem "Kanapowców"
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus to gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego na antenie TTV. Widzowie poznali go jako bezpośredniego mężczyznę z zasadami. W szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o relacji z partnerką Igą oraz o nietypowym podejściu do zazdrości w związku. "To nie miałoby sensu" - powiedział.

Dominik Abus to jedna z najbardziej znanych twarzy TTV. Gwiazdor chętnie publikuje treści w mediach społecznościowych, opowiada o swoim życiu i o tym, z czym musi mierzyć się na co dzień. Podczas nagrań do programu "99 gra o wszystko" wyznał, czym jest dla niego miłość i dlaczego nigdy nie bywa zazdrosny o partnerkę. 

Dominik Abus o partnerce i miłości

Gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie dzieli się prywatnością z internautami. Jego partnerka - Iga Muszakowska również nie stroni od mediów społecznościowych. Dzięki temu widzowie programu mogą niemal każdego dnia podglądać, co dzieje się u uczestników show. Gdy Dominik Abus opublikował jedno z pierwszych zdjęć ze swoją ukochaną, w sieci zawrzało. Blondwłosa piękność skupiła na sobie niemal całą uwagę, a w komentarzach zaczęły pojawiać się pytania o przepis na udany związek i zazdrość w relacji. 

- Nie jestem zazdrosny. Jakbym miał przejść przez życie z kobietą, o którą jestem, chociażby w małym stopniu zazdrosny, nie miałoby sensu. Po co komuś kobieta, o którą musiałby się martwić? Ja jestem z Igą od wielu lat w udanym związku, bezgranicznie sobie ufamy i jest okej - powiedział Dominik Abus w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl. 

Dominik Abus o pracy w telewizji i życiu prywatnym

Dla wielu osób programy stacji TTV były niczym schody do sławy. Dominik Abus niemal z dnia na dzień stał się osobą rozpoznawalną. W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział jak program "Gogglebox. Przed telewizorem" wpłynął na jego życie. 

- Szczerze mówiąc, ja w tygodniu pracuję na budowie ze swoimi ludźmi. Znalazłem się w telewizji z przypadku. Nigdy tego nie planowałem. Moje życie generalnie się nie zmieniło. Traktuję to jako pracę. Na planie "99 gra o wszystko" odpoczywam. Traktuję telewizję jako dodatkowe zajęcie, nie przeszkadza mi - powiedział. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości