Sylwia Bomba wyznała, że jest sama. "Każdy czas w życiu jest po coś"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Sylwia Bomba o życiu po śmierci byłego partnera

Sylwia Bomba ma za sobą trudny rok. W lipcu zmarł jej ekspartner, ojciec jej dziecka, Jacek Ochman. I choć wydawało się, że po burzy wyszło słońce i Sylwia Bomba znalazła miłość, niedawno poinformowała, że znowu jest singielką. Niedługo później opublikowała wpis dotyczący samotności. Skierowała kilka ważnych słów do tych, którzy wciąż poszukują drugiej połówki.

Sylwia Bomba jest jedną z największych gwiazd stacji TTV. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł jej program "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym razem z Ewą Mrozowską, a teraz z Lili Antoniak, komentuje to, co znane, lubiane i intrygujące w polskiej telewizji. Sylwia Bomba jest z zawodu fotografką, a prywatnie dumną mamą 4-letniej Antoniny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie? Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Niedawno Sylwia Bomba zorganizowała Q&A, podczas którego padło pytanie o partnera. Od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki o tym, że gwiazda TTV jest zakochana. Sylwia Bomba nie komentowała doniesień, ograniczając się jedynie do zdawkowego wyznania, że faktycznie z kimś się spotyka:

"Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy, czy starszy, jeśli jest porozumienie" - mówiła wówczas na InstaStories.

Niedawno temat związku Sylwii Bomby powrócił. Tym razem w kontekście rzekomego kryzysu, który miał dotknąć nową relację gwiazdy. I tym razem fotografka nie zabierała głosu w tej sprawie. Aż do niedawna, kiedy to odpowiedziała na pytanie internauty:

"Czy pani partner pojechał z wami?".

Sylwia Bomba wtedy po raz pierwszy przyznała, że jest znowu singielką.

"Moja najlepsza partnerka do wszystkiego. Aktualnie jestem SINGIELKĄ. Dokładnie: stara panna z dzieckiem" - odpowiedziała.

Sylwia Bomba wyznała, że jest singielką
Sylwia Bomba wyznała, że jest singielką Sylwia Bomba wyznała, że jest singielką Źródło: Screen InstaStories

Sylwia Bomba o samotności

Sylwia Bomba ma za sobą trudny rok. W lipcu media obiegła informacja o nagłej śmierci jej ekspartnera, ojca Antoniny, Jacka Ochmana. Biznesmen i gwiazda związali się kilka lat temu. W 2018 roku na świat przyszła ich córka. Związek nie przetrwał jednak próby czasu - w lipcu 2021 roku Sylwia Bomba potwierdziła plotki o rozstaniu z partnerem.

"Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja" - pisała wówczas na swoim instagramowym profilu.

Choć wydawało się, że Sylwia Bomba w końcu znalazła wymarzonego partnera, niedawno poinformowała, że znowu jest singielką. Gwiazda TTV spełnia się w roli samodzielnego rodzica. Niedawno Sylwia Bomba opublikowała wideo, w którego opisie poruszyła temat samotności. Kobieta przyznała, że ten stan nie jest dla niej niczym nowym, a tym bardziej - niczym przerażającym.

"Samotność to moja przyjaciółka. Polubiłyśmy się już dawno temu… jeszcze na studiach. Nigdy nie miałam problemu, by być sama. Wręcz przeciwnie: bycie samej pozwala poświęcać mi czas na swój rozwój, bycie niezależną i pracę nad sobą. Każdy czas w życiu jest po coś. Nauczyłam się, żeby zamiast narzekać na samotny czas w życiu, czerpać z niego garściami. Jeśli boisz się samotności: zapewniam Cię. Gdzieś czeka ktoś, dla kogo jesteś IDEAŁEM. Jestem tego pewna. Pięknej niedzieli" - napisała Sylwia Bomba.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości