Jacek z "HP" o pocałunkach w basenie i nowej konfiguracji par. Coś bardzo go zastanowiło

Jacek z "Hotelu Paradise 7" o nowej konfiguracji par w programie
Jacek z "Hotelu Paradise 7" o nowej konfiguracji par w programie
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Jacek z "Hotelu Paradise 7" deklarował, że wziął udział w programie dla przygody i zabawy, a ku jego zdziwieniu wciąż się zauracza. Był już w kilku parach, ale ostatni gorący wieczór nad basenem i pocałunki uczestniczek show bardzo go zastanowiły. Zobaczcie, jak zażartował z sytuacji.

Jacek Kania śmiało wkroczył do "Hotelu Paradise". Uczestnik przyznał, że gdy się zakochuje, to jest gotów na dużo poświęceń dla swojej wybranki. Ma za sobą dwa poważne związki. Niestety nie uniknął też rozczarowań, więc skupił się na przelotnych romansach. "Hotel Paradise" miał temu sprzyjać. Okazało się, że Jacek może być gotowy na rozwijanie relacji również po programie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku
Klaudia El Dursi o zazdrości w związku

Jacek z "Hotelu Paradise 7" o nowej konfiguracji par w programie

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" uczestnicy po raz pierwszy "odpięli wrotki" i rozkręcili rozbieraną imprezę w basenie. Kornelia z delikatnym zawstydzeniem przyznała, że być może ona była jej pomysłodawczynią. Dziewczyny zdjęły górę od bikini, a męska część willi postanowiła pozbyć się kąpielówek. W basenie doszło do zaskakujących połączeń. Kornelia całowała się z Pawłem oraz Jackiem, a także z koleżankami. Wymieniła czułości z Tori i Oliwią.

Na drugi dzień Kornelia i Jacek odbyli szczerą rozmowę. Ku swojemu zaskoczeniu stwierdzili, że chcieliby dać sobie jeszcze jedną szansę. Jednak Kori jest z Pawłem, a Jacek do tej pory deklarował, że zauroczył się Oliwką. Co z tego ostatecznie wyjdzie? Oglądajcie kolejne odcinki, wkrótce finał.

Ktoś napisał do Jacka na Instagramie, że potrzebuje wykresu, kto z kim całował się w basenie. Uczestnik zażartował, że on też o tym myślał.

"Nawet to sobie nagrałem, żeby dokładnie przeanalizować. To jednak będą te pary jednopłciowe? Kornelia sparuje się z Tori czy z Oliwią?" - zastanawia się.

Jacek z "HP" o nowych parach w programie
Jacek z "HP" o nowych parach w programie
Źródło: Instagram @jacek.hotelparadise7

"Hotel Paradise 7". Aktualne pary

Na ostatnim Rajskim Rozdaniu z programem pożegnał się Patryk. Przypomnijmy sytuację. Paweł miał immunitet i podszedł do Kornelii, bo nie chciał burzyć pary Tori z Krzysztofem. Dlatego wybrał Kori, z którą się dobrze dogaduje. W ten sposób Patryk nie mógł podejść do dotychczasowej partnerki, więc zadecydował, że chce odpaść z ręki Mallu, której zawsze bardzo ufał.

Wracamy do układu. Marvin znów połączył się z Mallu, choć ich relacja wygląda jak emocjonalny rollercoaster. Krzysiek jest z Tori, ale dziewczyna wciąż nie chce okazać mu czułości, której pragnie mężczyzna. Jacek związał się z Oliwią, ale ich relacja stoi pod znakiem zapytania. Z kolei Oliwia jest otwarta na innych uczestników.

Ostatnia para to Roch z Wiktorią. Na Pandorze para zmierzyła się z niekomfortowymi pytaniami od grupy. Roch przyznał, że wciąż myśli o Justynie, ale szanuje relację z Wiktorią i dobrze się przy niej czuje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości