Laura i Kasper z "HP" pokazali niepublikowane wcześniej zdjęcia. Fani: "Zazdroszczę..."

Kasper i Laura są razem po "Hotelu Paradise"
Laura i Kasper podsumowali wspólnie spędzone miesiące
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Ostatnie dni grudnia to nie tylko czas przedświątecznych przygotowań, ale również dobry moment na pierwsze podsumowania. Dla Laury i Kaspra z "Hotelu Paradise" był to z pewnością wyjątkowy rok. Uczestnicy show postanowili opublikować w mediach społecznościowych zdjęcia z prywatnego albumu. Tak wyglądał ich wspólny rok!

Laura Tarkota i Kasper Nowakowski byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradsie". W słonecznej Panamie byli parą jedynie przez jeden dzień, jednak już po tak krótkim czasie widzowie zauważyli, że darzą się niezwykle gorącą sympatią. Mimo to oboje skupili się na budowaniu relacji z innymi mieszkańcami. Niedługo po zakończeniu emisji "Hotelu Paradise" z ich udziałem przyznali, że połączyło ich coś więcej. Od czerwca widzowie show mogą śledzić ich wspólne życia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dalsza cżęść artykułu pod materiałem wideo.

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

"Hotel Paradise". Laura i Kasper podsumowują rok

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Aż trudno uwierzyć, że to ostatnie dni 2022! Dla Laury i Kaspra były to z pewnością wyjątkowe miesiące. Wzięli udział w niezwykłej przygodzie, jaką bezapelacyjnie jest wyjazd do słonecznej Panamy. W "Hotelu Paradise" zyskali nie tylko rozpoznawalność i nowe przyjaźnie, ale ku zaskoczeniu ich samych - miłość, po którą właściwie nie pojechali. Od czerwca para nie musi się ukrywać i ochoczo opowiada o swojej codzienności za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W minionych miesiącach para skupiła się na rozwijaniu relacji. Laura otworzyła butik modowy, a także wspólnie z Kasprem podjęła decyzję o zamieszkaniu razem! W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka wyjawiła jednak, że to dopiero plany, które zrealizują w nowym roku.

- Dobre wieści do was dotarły. Tak, planujemy z nowym rokiem razem zamieszkać. Nowy rok, nowi my. Na razie jeszcze w rozjazdach pomiędzy Rybnikiem a Łodzią, ale już niedługo. Taka przeprowadzka to duże wyzwanie, nie tylko logistyczne. Przez większe i mniejsze obowiązki postawiliśmy na Rybnik - powiedziała nam Laura.

W ramach podsumowania kończącego się roku Kasper opublikował kolaż zdjęć, do których pozował z ukochaną. Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Fani od razu zachwycili się takim rodzajem podsumowania roku.

"Pięknie wyglądacie razem...", "Zazdroszczę, co za piękna para", "Kto by przypuszczał, że będą ze sobą tacy szczęśliwi" - czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych.

"Hotel Paradise". Laura i Kasper podsumowują rok
"Hotel Paradise". Laura i Kasper podsumowują rok
Źródło: Instagram @kasper_hotelparadise5_official

"Hotel Paradise". Laura pokazała złodziejkę. Okradziono jej sklep

Laura jest właścicielką sklepu z odzieżą kobiecą. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że otworzyła pierwszy butik w Rybniku.

- Lari atelier to moje pierwsze, najmłodsze dziecko. Pomysł był prosty. Moda jest moją pasją, a mój styl od zawsze wzbudza zainteresowanie. Jak to zwykle bywa, jednym się podoba, innym mniej, jednak dużo częściej słyszę słowa uznania niż krytyki... Do tego wszystkiego miałam wsparcie i pomoc ze strony mojej najbliższej rodziny, no i oczywiście Kaspra - wyjaśniała Laura w rozmowie z nami.

Posiadanie własnego biznesu to trudna i wymagająca przeprawa. Jak się okazuje, Laura ma za sobą już dwie kradzieże! Do drugiej doszło w połowie grudnia. Uczestniczka "Hotelu Paradise" poprosiła wówczas internautów o pomoc w odnalezieniu sprawczyni.

"W Lari znowu doszło do zdarzenia. Pani z Ukrainy, duża torba puma, turban na głowie. Proszę o udostępnienia" - można było przeczytać na oficjalnym profilu sklepu w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości