Launo z "HP" pokazała chłopaka. Zareagowała na pogratulowanie jej ciąży

Launo Kardel, Hotel Paradise
Launo z "Hotelu Paradise"
Źródło: MWMEDIA
Launo Klaudia Kardel była jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise". Niemal od początku pokazywała bowiem wszystkim, że doskonale wie, czego chce i jaki ma cel. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych kobieta pokazała partnera. Internauci nie mają wątpliwości. "Wyglądacie razem fenomenalnie" - piszą.

Launo Klaudia Kardel zasłynęła w programie ciętymi ripostami. Nigdy nie kryła, że nie przeszkadza jej napięta atmosfera czy potyczki słowne. Tym samym przez wielu fanów rajskiego show do dziś jest uważana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w historii polskiej wersji "Hotelu Paradise".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka z "HP" zaskoczona słowami Oli
Agnieszka Siedlak z "HP" zaskoczona słowami Oli Sznajder. "Ciężko się słucha takich rzeczy"
Choć od zakończenia 8. edycji "Hotelu Paradise" minęło już sporo czasu, emocje związane z uczestnikami nie milkną. Agnieszka Siedlak, która zwyciężyła rajskie show, udzieliła nam wywiadu, w którym odniosła się do relacji z Natalią i Olą. Co ciekawe, padły mocne słowa dotyczące Aleksandry Sznajder. Chciała związać się z Jędrzejem?

"Hotel Paradise". Launo Klaudia Kardel pokazała partnera

Launo Klaudia Kardel znakomicie wykorzystała rozpoznawalność nabytą w "Hotelu Paradise". Jej konto na Instagramie śledzi niespełna 120 tysięcy osób a liczba ta i tak systematycznie się powiększa. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych kobieta komunikuje się z internautami i co jakiś czas pokazuje rąbki codzienności.

Tym bardziej fotografia z ukochanym, którą opublikowała niedawno zachwyciła wszystkich. Zobaczcie sami!

Zdjęcie pary szybko wywołało emocje wśród internautów.

"Wyglądacie wspaniale";

"Szczęścia kochani";

"Piękni i młodzi" - czytamy w komentarzach.

Co ciekawe, jeden z obserwatorów Launo postanowił... pogratulować jej ciąży! Choć kobieta nie ogłaszała radosnej nowiny związanej z powiększeniem się rodziny, szybko zareagowała na ten komentarz.

"Spożywczej chyba" - napisała wymownie. Tym samym wyjaśniła, że obecnie nie spodziewa się dziecka.

Launo Klaudia Kardel o udziale w "Hotelu Paradise"

Jakiś czas temu Launo Klaudia Kardel udzieliła wywiadu Aleksandrze Głowińskiej z cozatydzirn.tvn.pl. W rozmowie podsumowała swój udział w programie i przyznała, co zmieniło się w jej życiu od powrotu do polski z rajskiego show.

- Od zakończenia "Hotelu Paradise" minęło już kilka ładnych miesięcy. Myślałam, że te zmiany będą większe, ale nie zeszłam z torów i skupiłam się na pracy w połączeniu z życiem publicznym. Każdego dnia sobie wyznaczam cele — cele, które realizuję. I takim też był mój własny salon. Otworzyłam salon w rodzinnym mieście, bo tu się wszystko zaczęło. Tutaj eksperymentowałam na sobie i koleżankach, tu też po szkoleniach stawiałam pierwsze kroki w zawodzie. Chciałam swój własny salon otworzyć w Warszawie, ale chwilę przed tą myślą pojechałam do rodzinnego domu i mówię rodzicom: otwieramy biznes. Tata od razu rzucił wszystko, co robił i zajął się szukaniem lokalu. Mama chciała spełnić swoje małe marzenia sprzed kilku lat, więc powiedziałam, że jej pomogę. Chciałam stworzyć coś, co będzie dla każdego — nie ma tu wykluczeń ani preferencji. Ja zajmuję się piercingiem z moją pracownicą Olą, mama zajmie się stylizacją paznokci i stworzymy coś super - powiedziała wówczas.

Bohaterka "Hotelu Paradise" wyznała nam również, że nigdy nie ukrywała zamiłowania do ozdabiania ciała. Nie kryje również, że ma za sobą kilka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

- Nigdy nie ukrywam przed swoimi odbiorcami, że coś robię ze swoim ciałem. Przeszłam zabieg liposukcji — nie będę kłamać, że to treningi i magiczna dieta, bo kocham jeść i każdy to wie, powiększyłam piersi, na to też magii nie ma. Jestem szczera, bo jak byłam dzieckiem, ufałam pseudocelebrytkom, które reklamowały magiczne tabletki, koktajle czy suplementy diety. Mogłabym podać wiele przykładów, kim za dzieciaka byłam zaślepiona, a dziś już wiem, że to wszystko to magia skalpela. Zawsze chciałam mieć figurę marzeń — idealna sylwetka, większy biust i ładny pośladek. To był mój wzór. Zrobiłam to trochę na skróty; bez ćwiczeń i diet - mówiła nam w 2022 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości