Programy

Występ trzech sióstr wywołał ogromne emocje. Wszyscy jurorzy wcisnęli złoty przycisk

Programy

Autor:
Julia
Sadowska
Fenomenalny występ w amerykańskim "Mam Talent". Złoty Przycisk dla dziewczynki z widowni

"Mam Talent" ponownie zaskoczył widzów. Trzy wokalistki sprawiły, że o programie mówi niemal cały świat. Decyzja widowni była jednogłośna, a jurorzy stanęli pod ścianą. To pierwszy taki przypadek w historii show.

Wokalistki country wyszły na scenę "Mam Talent" i zaśpiewały własny utwór "You Can Have Him Jolene". Zwróciły tym uwagę publiczności i wszystkich jurorów amerykańskiego show. To co stało się później przejdzie do historii programu.

Trio Chapel Hart otrzymało złoty przycisk

"Mam Talent" to od lat jeden z najbardziej popularnych show w Ameryce. Miniony odcinek wzbudził wiele emocji. Wszystko za sprawą coveru piosenki "Jolene" wykonanej przez trzy wokalistki. Piosenka porwała publiczność, która po występie zaczęła skandować "Golden Buzzer" (pol. złoty przycisk). W tym momencie wszyscy sędziowie wraz z gospodarzem Terry'm Crews'em postanowili wykorzystać moment i automatycznie wysłać zespół do odcinków na żywo.

Heidi Klum powiedziała, że ​​radość trio była "zaraźliwa". Spotkało się to z aprobatą drugiej, uwielbianej przez publiczność jurorki. 

"Wyglądacie, jakbyście robiły to od dłuższego czasu. (...) Jestem z was bardzo dumna" - powiedziała Sofia Vergara.

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

Zespół Chapel Hart w "Mam Talent" - cover piosenki "Jolene"

W zespole Chapel Hart śpiewają siostry Danica i Devynn Hart oraz Trea Swindle. Kobiety wykonały własną aranżację słynnej piosenki Dolly Parton "Jolene". W "You Can Have Him Jolene" wokalistki zmieniły narrację tak, by tytułowa bohaterka mogła w końcu zdobyć ukochanego. Zespół nie jest do końca obcy amerykańskiemu społeczeństwu. Do tej pory artystki wydały dwa albumy, pięć singli, a nawet teledysk utworu wykonanego w "Mam Talent".

"Zawsze byłyśmy fankami muzyki country, a Dolly jest zdecydowanie naszą ulubioną. Po prostu uwielbiałyśmy piosenkę 'Jolene' i to, co przekazuje. Uznałyśmy, że od 1973 do 2022 roku nie możemy walczyć o tego samego mężczyznę, więc po prostu postanowiłyśmy powiedzieć jej: 'Możesz go mieć Jolene'" - powiedziała jedna z wokalistek opowiadając o aranżacji piosenki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości