Marcin "Borkoś" Borkowski w programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Dobro wraca

Marcin "Borkoś" Borkowski w programie "Totalne remonty Szelągowskiej"
Marcin "Borkoś" Borkowski w programie "Totalne remonty Szelągowskiej"
Źródło: TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej" to niezwykły program, który udowadnia, że dobro wraca. Tym razem Dorota Szelągowska odmieni życie wyjątkowego człowieka. Marcin "Borkoś" Borkowski bezinteresownie poświęcał się dla innych, a teraz sam otrzyma pomoc.

W drugim odcinku nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota rusza z remontową misją na warszawskie Bródno. Metamorfozie podda mieszkanie wyjątkowego człowieka z wielkim sercem -  Marcina "Borkosia" Borkowskiego.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Remont w mieszkaniu Marcina "Borkosia" Borkowskiego

W programie "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeprowadza metamorfozy mieszkań niezwykłych osób.

W 2. odcinku czwartego sezonu "Totalnych remontów Szelągowskiej" wystąpił Marcin Borkowski, znany wszystkim jako "Borkoś". To jeden z najbardziej rozpoznawalnych ratowników medycznych, który od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem medycznym. Prowadzi kanał na Youtubie, gdzie opowiada o tym jak pomagać, kiedy jesteśmy świadkami wypadku. Prowadzi też szkolenia z pierwszej pomocy.

"Borkoś" to mężczyzna o wielkim sercu. Po ciężkich dyżurach w karetce, w wolnym czasie nie przestał pomagać innym. Jeździł do wypadków jako "MotoAmbulans".

Pomaganie ludziom to cel i sens życia "Borkosia", ale niestety życie napisało dla niego nieoczekiwany scenariusz. Kilka miesięcy temu, w trakcie trasy do kolejnego zdarzenia drogowego miał bardzo poważny wypadek i teraz sam potrzebuje pomocy. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia i od tamtej pory cały czas wytrwale walczy o powrót do pełnej sprawności.

Jego mieszkanie wymaga remontu, a niedługo na świat przyjdzie jego drugie dziecko. Wszystkie pieniądze na remont mieszkania poszły jednak na leczenie Marcina. Na szczęście Dorota Szelągowska przybywa z odsieczą. W ciasnym mieszkaniu w bloku z wielkiej płyty wyczaruje miejsce na dwa dziecięce pokoje i komfortową strefę dla ich rodziców.

Odcinek z udziałem "Borkosia" już 4 kwietnia o 21.35 na antenie TVN. Zobacz zwiastun:

"Totalne remonty Szelągowskiej"
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, Odcinek 2. Zwiastun

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kto może wziąć udział w programie?

Do programu "Totalne remonty Szelągowskiej" nie można zgłosić się samemu. Można zgłosić np. członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia. Metamorfoza mieszkania będzie dla niego niespodzianką.

Aby wziąć udział w programie, należy wysłać wypełniony formularz, a w nim krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można oglądać od 28 marca, o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości