Mariusz Kozak o relacjach z tatą. "Musiała się wydarzyć śmierć, żebyśmy się pogodzili"

 Mariusz Kozak pożegnał babcię
Mariusz Kozak pożegnał babcię
Źródło: TTV
Mariusz Kozak to jedna z najbardziej znanych gwiazd telewizji TTV. Niedawno zdecydował się na szczery wywiad, w którym opowiedział o śmierci ukochanej babci i odbudowywaniu relacji z tatą. "Musiała się wydarzyć śmierć babci, żebyśmy się pogodzili" - wyznał w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Mariusz Kozak należy do grona osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Nie stroni też od poruszania tematów tabu w przestrzeni publicznej. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że stracił babcię i zachęcił wszystkich do rozmów i spędzania z najbliższymi czasu, dopóki mamy taką możliwość. W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział o tym smutnym wydarzeniu i o tym, co stało się później. 

Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o śmierci babci i relacji z tatą. Ich relacje diametralnie się zmieniły

Mariusz Kozak o relacji z tatą

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła to zgrany telewizyjny duet. Panowie występują razem w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", a w przeszłości tworzyli także relację romantyczną. Niestety ten związek nie spotkał się z aprobatą taty Mariusza Kozaka. Gwiazdor w jednym z wywiadów przyznał, że jego ojciec był jedynym homofobem, którego spotkał. W rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśnił jednak, że niedawno ta wypowiedź straciła na aktualności. 

- Ta moja wypowiedź stała się troszeczkę nieaktualna. Jesteśmy obecnie na takim etapie, że tata mnie toleruje. Pracuję nad tym, żeby pojawił się kolejny etap, czyli akceptacja, a później wsparcie. Moje relacje z moim tatą się poprawiły. Niedawno zmarła moja babcia, która marzyła o tym, żeby nas pogodzić i marzyła, żebyśmy byli w dobrych relacjach. Niestety musiała się wydarzyć śmierć babci, żebyśmy się pogodzili. Zrobiliśmy to nad grobem — powiedział. 

Mariusz Kozak o orientacji seksualnej i tematach tabu 

Mariusz Kozak w wywiadzie przyznał, że według niego tematy orientacji seksualnej nie powinny być uważane za tematy tabu. Opowiedział także o swojej drodze do zrozumienia, akceptacji siebie i o coming oucie, który trwał przez wiele lat. 

- W moim przypadku coming out trwał kilka czy kilkanaście lat. Na samym początku odkrywasz to w sobie, później podzieliłem się tym z najbliższymi, następnie dowiedziała się o tym moja rodzina. Jeśli miałbym podzielić mój coming out na etapy to ostatnim z nich było pojawienie się na ekranie telewizji TTV gdzie wystąpiłem już przed całą Polską jako gej. Nie jestem w stanie wskazać daty, momentu tego wydarzenia. To jest proces, który trwał kilka lat — wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości