"Miasto kobiet" - kiedy premiera 3. sezonu? Nowa prowadząca

Prowadzące "Miasto Kobiet". Ane Piżl, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska
Prowadzące "Miasto Kobiet". Ane Piżl, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska
Źródło: TVN
"Miasto kobiet" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej oglądanych programów w stacji TVN Style. W 3. sezonie do grona prowadzących — Marzeny Rogalskiej i Aleksandry Kwaśniewskiej dołączy Ane Piżl.

"Miasto kobiet" to jedyna taka przestrzeń telewizyjna, w której prowadzące i goście mogą otwarcie poruszać wiele ważnych i często trudnych tematów. Program TVN Style cieszy się bardzo dużą popularnością i sympatią widzów.

"Miasto kobiet" - sezon 3. - o czym jest program, goście

W pierwszym premierowym odcinku studio odwiedzi Lara Gessler, która niedawno urodziła swoje drugie dziecko. W "Mieście kobiet" opowie o zmaganiach z zaburzeniami odżywiania. Jak je rozpoznać, a potem pomóc osobie, która ich doświadcza?

Zastanawialiście się kiedyś, w którym momencie można już mówić o przemocy wobec mężczyzn? Czy jest podobnie jak w przypadku kobiet? Okazuje się, że wielu panów jest szantażowanych, obrażanych, a nawet bitych czy wykorzystywanych seksualnie przez swoje partnerki. Dlaczego tak rzadko się o tym mówi, opowie Anna Jastrzębska, prezeska Fundacji Fortior, która na co dzień zajmuje się właśnie tym tematem.

Nie zabraknie też tematu, który szczególnie teraz zaprząta głowę wielu Polaków. Dlaczego pieniądze są nadal tematem tabu? Jak zacząć oszczędzać? Czy każdy dysponując nawet minimalnym budżetem może inwestować swoje środki? O swoim podejściu do funduszy domowych i różnych patentach finansowych opowiedzą Olga Legosz oraz Magda Linke - Koszek.

CZTBAL_KRUPINSKA_HEJTDZIECI
Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Miasto kobiet" - nowa prowadząca. Kim jest Ane Piżl?

W trzecim sezonie do grona prowadzących "Miasto kobiet" dołączyła Ane Piżl. Ratownica medyczna, kitesurfeerka, edukatorka, której misją jest równość i szacunek dla różnorodności. Promotorka języka inkluzywnego, który nikogo nie wyklucza. Otwarcie mówi, że zmieniła imię na neutralne płciowo, bo w jej idealnym świecie orientacja i płeć nie mają żadnego znaczenia. Na rzecz równości działa od 19 lat. Przeczytaj więcej o Ane Piżl.

Prowadzące "Miasto Kobiet". Ane Piżl, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska
Prowadzące "Miasto Kobiet". Ane Piżl, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska
Źródło: TVN

"Miasto kobiet" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Miasto Kobiet" można oglądać od 2 października w każdą niedzielę o godzinie 12.30 na antenie stacji TVN Style oraz w serwisie Player.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości