Programy

"Top Model". Julia Pośnik gościem w 9. odcinku. Co się wydarzy?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Julia Pośnik gościem w "Top Model"

W 9. odcinku programu "Top Model" uczestnicy wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej ze znaną modelką. Będą musieli też nakręcić film modowy, którego tematem będzie ruch. Wieczór w domu "Top Model" uświetni swoim występem Julia Pośnik. Kim jest?

W 9. odcinku programu "Top Model" jak zwykle nie zabraknie emocji. Co się wydarzy tuż przed wyjazdem na Fashion Week?

"Top Model" odcinek 9. – co się wydarzy? Konkurencje

W 9. odcinku programu "Top Model" uczestniczki i uczestnicy będą pozowali do zdjęć, które wykona Marcin Tyszka. Gościem na sesji była znana gwiazda modelingu Sylwia Butor. Duże wrażenie na modelce zrobił Borys Barchan. Doceniła jego oryginalną urodę i swobodę pozwania do zdjęć. Stwierdziła nawet, że kocha Borysa i jej zdaniem jest najlepszy. Chłopak odwzajemnił to wyznanie.

W zadaniu panelowym mieszkańcy domu "Top Model" nagrywali filmy wideo, w którym głównym tematem był ruch. Towarzyszyli im Dawid Woliński i modelka Maja Zimnoch. Kto pojedzie na Fashion Week, a kto będzie musiał się pożegnać z programem? Odpowiedź w najbliższym odcinku programu!

"Top Model" odcinek 9.  – Julia Pośnik gościem programu
"Top Model" odcinek 9. – Julia Pośnik gościem programu

"Top Model" odcinek 9. – Julia Pośnik gościem – kim jest?

W wolnym czasie uczestniczki i uczestnicy "Top Model" spotkali się z wokalistką, która odwiedziła ich w domu. Julia Pośnik to wokalistka która zdobyła popularność dzięki aplikacji TikTok. Gwiazda social mediów specjalnie dla mieszkańców domu "Top Model" zaśpiewała swoje największe przeboje. Utwory "Zakochałam się w nieznajomym" i "Wakacje w Warszawie" przez kilka tygodni utrzymywały się na szczycie zestawienia Polska Viral 50 na Spotify. 22-latka prowadzi także konto na Instagramie. Jej nick to @juliaposnik.

"Top Model" odcinek 9.  – Julia Pośnik gościem programu
"Top Model" odcinek 9. – Julia Pośnik gościem programu

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości