Gigi i Filip z "TL" zaskoczyli fanów. "Jak do tego doszło?". Co z Kamilem?

Gigi i Filip z "True Love"
Gigi i Filip z "True Love" spędzają razem czas
Źródło: player.pl
Filip i Gigi poznali się w 1. edycji "True Love", ale nigdy nie mieli się ku sobie. Uczestniczka show związała się z Kamilem. Jednak Dziubar jest obecny w ich życiu, bo zamieszkał z Kamilem pod jednym dachem. Filip i Gigi postanowili spędzić razem czas. Co w tym czasie robił chłopak uczestniczki "True Love"?

Związek Anny "Gigi" Wojdas i Kamila Skiby rozwijał się po zakończeniu emisji "True Love". Choć oboje się tego nie spodziewali, to zaczęli przy sobie rozkwitać. Zyskali nie tylko miłość, ale też przyjaźnie. Para jest szczególnie blisko z Filipem "Dziubarem" Dziubarczykiem. Teraz Filip i Gigi spędzają ze sobą dużo czasu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gigi i Filip z "True Love" spędzają razem czas

Po finale "True Love" rozmawialiśmy z uczestnikami show. Kamil zdradził nam, że przeprowadził się z Lublina do Warszawy, by być bliżej ukochanej. Związek na odległość zdecydowanie im nie służył.

- Były sytuacje, że widzieliśmy się w Warszawie, było wszystko super, wyjeżdżałem do Lublina i ten kontakt cały czas był, ale każdy miał swoje sprawy, potrafiłem odpisywać czasami zdawkowo, Gigi odebrała to tak, że nie chcę się dalej angażować i mam ją w nosie. Wychodziły z tego sprzeczki, ale wszystko za każdym razem udawało się wyjaśniać - wyjaśnił Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Z kolei Gigi skomentowała, że nie chciała od razu zamieszkać z partnerem pod jednym dachem. Było to dla niej zdecydowanie za wcześnie. Jednak sytuację uratował fakt, że Kamil zamieszkał bardzo blisko i to z osobą, którą poznał w "True Love". Kamil zdradził, że ma kontakt z Dziubarem i to właśnie z nim zamieszkał. Dzięki takiemu rozwiązaniu świeżo upieczona para może spotkać się w dowolnej chwili, ale również odpocząć od siebie w razie potrzeby.

Filip i Gigi świetnie się ze sobą dogadują. Właśnie pokazali, jak spędzili razem czas, podpisując jedno ze zdjęć: "jak do tego doszło?". Fani mają nadzieję, że to tylko przyjacielski wypad na koncert, a nie koniec związku Gigi z Kamilem.

Filip i Gigi z "True Love" spędzają razem czas
Filip i Gigi z "True Love" spędzają razem czas
Źródło: Instagram @filip.truelovepl

W tym czasie Kamil pracuje jako ratownik wodny. Przypomnijmy, że jest też instruktorem pływania, snowboardu i zajęć fitness. Wcześniej zawodowo trenował pływanie.

Kamil z "True Love" pracuje jako ratownik
Kamil z "True Love" pracuje jako ratownik
Źródło: Instagram @kamil_truelovepl

"True Love". Dlaczego Gigi wybrała Kamila?

Gigi w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że Kamil nie był w jej typie. Wizualnie bardziej podobaj jej się Filon albo Kuba. Jednak z pierwszym wymienionym kandydatem nie mogła się porozumieć, a jeśli chodzi o Kubę, to było już za późno na próbę relacji z nim, bo nie chciała przechodzić "z kwiatka na kwiatek", gdy jej relacja z Kamilem była już na zaawansowanym etapie.

- Mam takie wrażenie, że bardzo długo wypierałam to, że coś czuję do Kamila, starałam się w ogóle nie dopuszczać takiej myśli. A gdy się pokłóciliśmy, zrozumiałam, że mnie to serio dotknęło, więc jakieś tam uczucia musiały być - stwierdziła Gigi.

Relacja Kamila i Gigi była specyficzna. Uczestnicy mimo okazywania sobie czułości, często podkreślali, że mają kumpelską relację. Byliśmy ciekawi, czy ich zachowanie to była kwestia sposobu bycia, czy żarty były tarczą obronną, bo bali się zranienia. Gigi wyjaśniła, jak to było z jej perspektywy.

- Do tej pory tak mamy. Dużo się wygłupiamy i żartujemy, ale każdy ma czasami gorszy dzień i jest jakiś tekst, który zawsze go mówimy, a nagle on ukłuje. Myślę, że to nie było wypieranie poważnej relacji, my po prostu tacy jesteśmy, lubimy być na luzie, lubimy żartować, to jest nas styl bycia, ale docieramy się cały czas - wyznała nam partnerka Kamila.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości