Klaudia z "TL" przechodzi trudne chwile. "Zdecydowałam się pokazać ciemną stronę"

Klaudia Majchrzak z "True Love"
Klaudia Majchrzak z "True Love" przeżywa gorszy czas
Źródło: Instagram @truelove.tvn7
Klaudia z "True Love" związała się z Maksymem. Choć w programie oni sami nie przypuszczali, że mogą stworzyć parę, to okazało się, że poczuli do siebie coś więcej. Klaudia rozkwitła przy Maksymie. Fani mogli obserwować jej szczęście. Teraz dziewczyna pokazała gorszą chwilę. Była przy tym szczera do bólu.

Klaudia Majchrzak długo nie mogła dogadać się z panami z "True Love". Każda próba zbliżenia do dziewczyny okazywała się niebezpieczna i kończyła się kłótnią. Dopiero przed samym finałem uczestniczka zrozumiała, że to Maksym skruszył jej serce. Po zakończeniu emisji show okazało się, że para ze sobą zamieszkała.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Klaudia przechodzi przez trudną chwilę

Klaudia udostępniała ostatnio filmiki i zdjęcia, na których była uśmiechnięta. Dziewczyna miała w swoim życiu wiele atrakcji. Najpierw doświadczała wyjątkowych randek w "True Love", później rozpoczęła nowy etap w życiu, wiążąc się z Maksymem. Para udała się na wakacje w góry i relacjonowała romantyczne chwile.

Niedawno Klaudia przypomniała, jak spędzała czas w Kolumbii. Napisała, że była wtedy bardzo szczęśliwa. Pewien Internauta zaczepił ją i poprosił, aby sprecyzowała, co to znaczy, że "była". Dlaczego napisała to w czasie przeszłym?

"Szczęście nie kojarzy mi się jako stan permanentny. Przychodzi i odchodzi. Poprzez te złe chwile jesteśmy w stanie docenić i w ogóle dostrzec te dobre, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi" - wyjaśniła Klaudia.

Teraz uczestniczka "True Love" zaskoczyła fanów InstaStories, na którym wygląda na smutną. Klaudia postanowiła być szczera do bólu ze swoimi obserwatorami i pokazała, że nie zawsze życie jest tak idealne, jak wydaje się na Instagramie. Ona również ma kryzysy.

Story na Instagramie jest zazwyczaj ulepione z pozytywnych chwil z naszego życia. Dzisiaj zdecydowałam się pokazać ciemną stronę mocy. Tak. Każdy przechodzi gorsze chwile. Ja również
- podkreśliła.
Klaudia z "True Love" przechodzi trudny czas. Pokazała gorszą chwilę
Klaudia z "True Love" przechodzi trudny czas. Pokazała gorszą chwilę
Źródło: Instagram @ klaudia.truelovepl

"True Love". Klaudia i Maksym zostali parą. Zrobią kolejny krok?

Klaudia i Maksym od czasu do czasu odpowiadają na pytania obserwatorów na Instagramie. Fani zaczynają już pytać o ich plany na przyszłość, a konkretnie o zaręczyny. "Czy planujesz założenie pierścionka na palec ukochany?" - przeczytał Maksym. Mężczyzna po raz kolejny musiał stopować Internautów i wyjaśniać im, że na to jest jeszcze za wcześnie.

"Na wszystko jest swój czas. Na ten moment na pewno za szybko. Co myślisz Klaudia? Czekamy na odpowiedzi" - napisał Maksym i zwrócił się do partnerki.

Na odpowiedź Klaudii nie trzeba było długo czekać. Dziewczyna zgadza się z ukochanym.

"Jesteśmy razem od 5 miesięcy. Dostajemy bardzo dużo pytań o ślub itd., ale to zdecydowanie za szybko" - skwitowała uczestniczka "True Love".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @truelove.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości