True Love

Edyta Zając poprowadzi program "True Love"

“True love” to nowe randkowe show TVN7, w którym widzowie mają szansę przyglądać się, jak na ich oczach tworzą się nowe związki i rodzą się prawdziwe uczucia. W luksusowej wakacyjnej posiadłości egzotycznej Kolumbii zamieszkuje grupa singli. Każdy z nich ma szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz niemałe pieniądze. W czasie wakacyjnego pobytu uczestnicy randkują, nawiązują relacje, a wiarygodność ich rodzących się uczuć jest regularnie poddawana najprawdziwszemu testowi – z użyciem wykrywacza kłamstw!

„True Love” – zasady programu

Zasady programu „True Love” są z pozoru proste – w przepięknej wakacyjnej wilii w odległym egzotycznym zakątku świata zamieszkuje ze sobą grupa 10 zupełnie obcych sobie singli, którzy marzą o prawdziwej miłości. Ich zadaniem w trakcie spędzonych wspólnie długich tygodni jest poznawanie się i nawiązywanie relacji. Ważne jest, aby pozostawali szczerzy wobec swoich nowych wybranków.

Uczucia i prawdziwe intencje bohaterów „True Love” będą bowiem poddawane testom – z użyciem wykrywacza kłamstw i pod okiem prawdziwego biegłego sądowego. Wyniki tych badań w czasie Ceremonii Prawdy będą poznawali wszyscy uczestnicy programu. Następnie uczestnicy będą łączyli się w pary podczas Ceremonii Miłości. Single niestety będą musieli pożegnać się z programem i wrócić do Polski.

W wielkim finale spotkają się te pary, których uczucia pozytywnie przejdą wielotygodniową weryfikację. Na koniec będą musieli odpowiedzieć na pytanie, czy to, co ich łączy, to Prawdziwa Miłość (ang. „True Love”). Tylko dwie twierdzące odpowiedzi gwarantują zwycięstwo i nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych.

Kto jest prowadzącą „True Love”?

W roli prowadzącej serii „True Love” zadebiutowała Edyta Zając. Zanim została gospodynią programu, jako osobowość medialna na pierwszych stronach gazet pojawiała się dzięki międzynarodowej karierze w zawodzie modelki. Widzowie TVN mogli także oglądać jej zmagania w piątej edycji programu „Agent – Gwiazdy”.

Jako prowadząca „True Love”, Edyta Zając wielokrotnie okazała się ogromnym wsparciem dla wszystkich uczestników. Pomaga jej zaś tajemniczy Głos Serca.

Kim jest Głos Serca w „True Love”?

Wszystkim uczestnikom „True love” w trakcie całego trwania programu towarzyszy tzw. Głos Serca, doskonale znany widzom innego popularnego formatu TVN7. Jego rozsądek i wrodzone poczucie humoru nie raz okażą nieocenionym wsparciem – będzie niczym prawdziwy przyjaciel, który wysłucha i doradzi w miłosnych rozterkach. Za tajemniczym Głosem Serca stoi lektor Bartosz Łabęcki.

Kto wygrał pierwszy sezon „True Love”?

Po wielu tygodniach miłosnych zmagań do finałowego odcinka programu „True Love” dostały się cztery pary uczestników – Sara i Kuba, Klaudia i Maksym, Gigi i Kamil oraz Oliwia i Marcin. Ten wieczór okazał się jednak niezwykły tylko dla dwóch z nich. To właśnie Oliwia i Marcin oraz Gigi i Kamil odnaleźli w programie swoją prawdziwą miłość i wygrali tym samym pierwszą edycję randkowego show.

„True Love” - uczestnicy pierwszego sezonu

W pierwszym sezonie programu „True Love” widzowie mogli oglądać miłosne zmagania uczestników, wśród których znaleźli się:

„True Love” – gdzie oglądać?

Pierwszy sezon programu miał swoją premierę w wiosennej ramówce stacji, w lutym 2023 roku, a emisja ostatniego finałowego odcinka miała miejsce 8 maja. Obecnie wszystkie odcinki „True love” są dostępne na platformie player.pl.

„True Love” extra

Czym się różni „True Love” od wersji „True Love extra”, dostępnej tylko w player.pl. Są to odcinki dłuższe o 20 minut od tych emitowanych na antenie, wzbogacone o dodatkowe materiały, przeznaczone jako dodatek dla widzów online.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

"True Love" – dalsze losy uczestników

"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?cozatydzien.tvn.pl
wideo 2/7

Źródło zdjęcia głównego: TVN