Pogrzeb Natalii Madejczyk. Rodzina zmarłej uczestniczki "YCD" ma szczególną prośbę do żałobników

You Can Dance - Natalia Madejczyk
You Can Dance - Natalia Madejczyk
Źródło: MwMedia
Natalia Madejczyk zmarła w nocy z 21 na 22 czerwca. Nagła śmierć uczestniczki 1. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz" wstrząsnęła środowiskiem tanecznym. Niedługo odbędzie się pogrzeb Natalii Madejczyk. Rodzina skierowała do uczestników wyjątkową prośbę.

Natalia Madejczyk była uczestniczką 1. edycji show "You Can Dance - Po prostu tańcz", w którym o zwycięstwo walczyła m.in. z Maciejem "Glebą" Florkiem, Rafałem "Roofim" Kamińskim oraz Anną Bosak. Ostatecznie udało jej się dotrzeć do ćwierćfinału. Jej przygoda ze sportem rozpoczęła się od gimnastyki artystycznej. Zdobyte doświadczenia wykorzystała, by stać się zawodową tancerką oraz choreografką.

Pogrzeb Natalii Madejczyk

O ceremonii pogrzebowej tancerki poinformowała jej siostra. Ostatnie pożegnanie Natalii Madejczyk odbędzie się w piątek 15 lipca o godzinie 14:00 na Starym Cmentarzu w Łodzi. Rodzina zmarłej skierowała do uczestników kilka próśb:

"Zgodnie z wolą Natalii, prosimy o nieprzywdziewanie czerni. Z rozmów na tematy egzystencjonalne wiemy, że pragnęłaby, abyśmy pożegnali ją w radosnych kolorach lub kwiatach. Także w imieniu Natalii, prosimy o nieprzynoszenie wieńców i wiązanek, zwłaszcza sztucznych. Jeśli macie ochotę przyozdobić miejsce pochówku, prosimy o kwiaty polne lub ogrodowe, a środki, które zamierzaliście wydać na wieńce, wrzućcie, prosimy, do puszek osób kwestujących przed kaplicą" - napisała siostra zmarłej.

Natalia Madejczyk nie żyje

Natalia Madejczyk zmarła w nocy z 21 na 22 czerwca 2022 roku. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w mieszkaniu. W kuchni wybuchł pożar, na skutek którego Natalia Madejczyk doznała poparzenia trzeciego stopnia. Pomimo interwencji lekarzy, artystka zmarła. O śmierci tancerki poinformowali jej znajomi, a słowa pożegnania skierowali m.in. Michał Piróg i Weronika Marczuk.

"Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejszą gwiazdą. Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot, by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas" - napisał na swoim profilu na Instagramie Michał Piróg.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MwMedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości