"#BringBackAlice" – nowy polski serial na HBO Max. Helena Englert w roli głównej

"#BringBackAlice" – nowy polski serial na HBO Max. Helena Englert w roli głównej
"#BringBackAlice" – nowy polski serial na HBO Max. Helena Englert w roli głównej
Źródło: HBO
"#BringBackAlice" to nowa polska produkcja, która zadebiutuje już wiosną na platformie HBO Max. O czym opowie? Kogo zobaczymy w obsadzie? Zobacz zdjęcia z planu i trailer!

"#BringBackAlice" to nowy polski serial HBO Max Original w reżyserii Dawida Nickela. Trzymająca w napięciu produkcja opowiada historię dwóch zaginionych nastolatek. Gdy po roku jedna z nich szczęśliwie wraca do domu, musi odnaleźć się w nowej i jak się okazuje, pełnej tajemnic rzeczywistości. Jak sobie poradzi?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #7. Kulisy filmu "Pokusa". Realizacja scen intymnych i płacz na planie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"#BringBackAlice" – o czym jest film?

Fabuła serialu "#BringBackAlice" skupia się wokół losów Alicji Stec. Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki. Po roku intensywnych poszukiwań nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu, niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć.

Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka – Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Powrót influencerki staje się też źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół. Łączy ich bowiem mroczny sekret, a od zawsze wiadomo, że tajemnica to najsilniejsza więź…

"#BringBackAlice" – obsada i twórcy

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havryla, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

Serial wyreżyserował Dawid Nickel. Za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski. Producentami są Marta Habior i Izabela Łopuch, producentem wykonawczym z ramienia HBO Max - Antony Root, Johnathan Young i Steve Matthews., producentem wykonawczym ze strony Telemark - Maciej Kubicki i Anna Kępińska, a producentem liniowym - Robert Feluch. Zdjęcia realizował Mikołaj Syguda. Scenografię przygotował Jakub Zwolak, kostiumy - Andrzej Sobolewski, a za stylizację fryzur i charakteryzację odpowiadali Kacper Rączkowski i Aleksandra Dutkiewicz.

Zobacz galerię zdjęć:

"#BringBackAlice" – zdjęcia z planu
"#BringBackAlice" – zdjęcia z planu
"#BringBackAlice" – zdjęcia z planu
"#BringBackAlice" – zdjęcia z planu
"#BringBackAlice" – zdjęcia z planu
+4
Zobacz galerię

"#BringBackAlice" – kiedy oglądać?

Premiera serialu "#BringBackAlice" już 14 kwietnia w HBO Max. Produkcja składa się z sześciu odcinków.

Zobacz trailer serialu:

"#BringBackAlice" – zwiastun

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

podziel się:

Pozostałe wiadomości