Ostatni sezon serialu "BrzydUla". Czy miłość Marka i Uli przezwycięży wszystko?

"BrzydUla": Filip Bobek i Julia Kamińska grają głównych bohaterów Marka i Ulę.
"BrzydUla": Filip Bobek i Julia Kamińska
Źródło: x-news/TVN
Serial "BrzydUla 2" odniósł tak spektakularny sukces, że twórcy postanowili nakręcić trzeci sezon przygód Uli i Marka. Jest to jednak już ostatnia odsłona ich losów. Czy czeka ich happy end?

Ciekawa historia, zabawne sceny i świetni aktorzy sprawiły, że fani pokochali serial "BrzudUla". Kiedy powrócił po dziesięciu latach, odniósł kolejny sukces. Dlatego też twórcy nie chcieli zostawiać fanów z niczym i postanowili kontynuować historię Uli i Marka. Czy w ostatnim sezonie ich miłość przezwycięży przeciwności losu?

"BrzydUla" – o czym jest serial?

Pierwszy sezon serialu "BrzydUla " oparty były na kolumbijskim oryginale "Yo soy Betty, la fea". Druga i trzecia seria są autorskim pomysłem twórców.

Serial opowiada historię bardzo mądrej i uczciwej Uli Cieplak, która nie grzeszy jednak urodą. Dostaje pracę w znanej modowej firmie i zakochuje się w swoim szefie Marku Dobrzańskim. On ceni ją za pracowitość, ale nie dostrzega jako kobiety. W końcu jednak odwzajemnia jej uczucie.

Ula przechodzi spektakularną metamorfozę. Projektant Pshemko pokazuje jej, jak piękną jest kobietą, gdy tylko przestanie chować się za okularami i niemodną fryzurą. Na końcu serialu Marek Dobrzański wyznaje ukochanej miłość.

"BrzydUla 2" – co się wydarzyło po dziesięciu latach?

W 2021 roku twórcy zdecydowali się na kontynuację serialu. Od wyznania miłości Uli przez Marka mija dziesięć lat. Są już małżeństwem i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Urszula zrezygnowała z pracy i opiekuje się dziećmi, za to jej męża coraz bardziej pochłania praca.

BrzydUla ponownie musi przejść metamorfozę, bo przytyła po ciążach i zaniedbała się. Udaje jej się powrócić do pięknego wyglądu i wrócić do firmy. Jest jednak bardzo zazdrosna o nową sekretarkę Marka, Nadię Ulecką. Gdy dodatkowo dowiaduje się, że jej mąż przygotował pozew rozwodowy, spędza noc w ramionach innego mężczyzny. Para bierze rozwód.

Julia Kamińska o "BrzydUli" i koncesji TVN7

"BrzydUla 3" – o czym będzie ostatni sezon serialu?

Twórcy zdecydowali się wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i przedłużyć serial "BrzydUla" o kolejny sezon. To odpowiedź na entuzjastyczny odzew ze strony widzów produkcji. Nowe losy barwnych postaci będzie można śledzić również wiosną w TVN.

Kultowy serial TVN dobiega jednak końca, dlatego trzeci sezon będzie już ostatni. Co się wydarzy? Ula i Marek mimo rozwodu ponownie zbliżą się do siebie. Czy ich wielka miłość przezwycięży wszystko i jednak będą razem? Na ostatniej prostej akcja serialu rozpędzi się, zmierzając w stronę happy endu. Kogo on jednak czeka? Twórcy przygotowali też dla fanów serialu niespodziankę - wróci sentyment i klimat znany widzom z pierwszej części "BrzydUli".

"BrzydUla" – obsada, aktorzy

Główne postaci, których losy możemy śledzić w serialu "BrzydUla" to:

 • Urszula Cieplak – Julia Kamińska
  • Marek Dobrzański – Filip Bobek
   • Violetta Kubasińska-Hu – Małgorzata Socha
    • Paulina Febo – Maja Hirsch
     • Sebastian Olszański – Łukasz Garlicki
      • Józef Cieplak – Marek Włodarczyk
       • Aleksander Febo – Mariusz Zaniewski
        • Adam Turek – Łukasz Simlat

         "BrzydUla" – reżyseria i scenariusz

         Za reżyserię serialu "BrzydUla" odpowiedzialni są: Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber, Marcin Krzyształowicz, Maciej Świerzawski, Jarosław Banaszek, Kinga Lewińska, Stanisław Kuźnik, Jędrzej Sierocki, Rafał Sisicki i Tomasz Szafrański.

         Głównym scenarzystą serialu jest Piotr Jasek. Nad scenariuszem współpracowali z nim także: Julia Kamińska, Wojciech Nerkowski, Katarzyna Zielińska, Darek Foks, Katarzyna Pisarzewska, Aleksandra Zielińska, Daria Rogozińska, Ewa Bulanda, Jakub Żulczyk, Bartłomiej Świderski, Iwona Siemieniuk, Monika Melanik, Agnieszka Jelonek, Karolina Szymczyk, Barbara Klicka, Maria Czubaszek, Cyprian Skała, Łukasz Orbitkowski, Piotr Głowacki, Robert Mąka, Anna Frątczak, Magdalena Wleklik, Dariusz Głowacki, Agnieszka Parzuchowska, Borys Janczarski.

         Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"

         "BrzydUla" – kiedy i gdzie można oglądać?

         Premierowe odcinki "BrzydUli" już wiosną w TVN 7 oraz na Player.pl.

         Zobacz także:

         Autor: Kamila Jamrożek

         Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

         podziel się:

         Pozostałe wiadomości