Marta Kubacka wciąż przebywa w szpitalu. Chociaż jej stan się poprawił, to nie ma szans, by szybko wróciła do domu. Dawid Kubacki w najnowszym wywiadzie opowiedział o stanie zdrowia żony. "Mamy nadzieję, że czwartą rocznicę ślubu, którą będziemy mieli 1 maja, poświętujemy już w domu" - mówił w rozmowie z WP SportoweFakty.
Spadek po zmarłej w 2017 aktorce Krystynie Sienkiewicz wzbudzał spore kontrowersje. Wszystko przez rodzinę, która postanowiła nie zgodzić się z zapisami testamentu. Ostatecznie sąd orzekł, że, zgodnie z wolą aktorki, spadek należy się liderowi Elektrycznych Gitar Kubie Sienkiewiczowi. Artysta postanowił wyremontować dom.
Anna Lewandowska gościła niedawno w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W szczerej rozmowie otworzyła się na tematy, których do tej pory nie poruszała w przestrzeni publicznej. Opowiedziała bowiem o najskrytszych pragnieniach dotyczących męża i uchyliła rąbka tajemnicy, przytaczając, jak wygląda ich domowe życie.
Żona Marka Kondrata zdecydowała się zostać projektantką. Antonina Kondrat wysoko wyceniła swoje projekty. Na zakup kimon w czarno-białej stylistyce od żony znanego aktora nie każdy będzie mógł sobie pozwolić.
Ewa Farna jest artystką i młodą mamą, która skupiła się na życiu rodzinnym, co wcale nie oznacza, że zawiesiła karierę. Piosenkarka tworzyła i koncertowała nawet do czasu rozwiązania ciąży, zarówno pierwszej jak i drugiej. Gwiazda udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, czy myśli jeszcze o powiększeniu rodziny. Wróciła też wspomnieniami do 2012 roku, kiedy to spowodowała wypadek samochodowy.
Cleo przestała chodzić do kościoła. Choć jeszcze niedawno deklarowała, że jest osobą wierzącą, zapowiada, że raczej nie będzie uczestniczyć w obchodach najważniejszych katolickich świąt. Nie wiąże się to bynajmniej z oddaleniem od Boga. Cleo ma inny ważny powód.
Synek Rihanny niebawem skończy rok. Filmiki z jego udziałem obejrzało już ponad 7 milionów fanów. Wbrew pozorom, rodzice udostępniają nagrania, by chronić prywatność chłopca. Paparazzi potrafią być bowiem bardzo natrętni. Tym razem obserwujący mieli okazję zobaczyć, jak malec przeszkadza mamie w treningu.
Karol III chce zerwać z jedną z tradycji, które od lat pielęgnowała Elżbieta II. Zbliżające się święta Wielkanocne dla rodziny królewskiej będą wyjątkowe z kilku powodów, a nowe obowiązki przy świątecznym stole dostanie księżna Kate. Jak będzie wyglądała tegoroczna Wielkanoc u Windsorów? Sprawdzamy.
Warner Bros 100 lat temu zaczął odmieniać oblicze światowego kina. To obecnie jeden z największych i najsłynniejszych producentów i dystrybutorów filmowych i telewizyjnych w historii. Podczas uroczystych obchodów stulecia, Olivier Janiak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich doświadczeniach z pracą, produkcjach, które na zawsze zapadły mu w pamięć i wywiadzie z legendą dużego ekranu, na który czekał kilka lat.
Joanna Opozda wzbudziła ostatnio sporo zainteresowania mediów i fanów swoim życiem prywatnym. Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, jej życie osobiste stało się tematem numer jeden w kolorowych gazetach i serwisach internetowych. Niektórzy internauci podejrzewają, że aktorka może być w związku z znanym pisarzem Remigiuszem Mrozem.
Mike Cossi, a pierwotnie Maciej Kossowski, zmarł w samotności 30 października 2022 roku. 2 kwietnia 2023 roku media obiegła wiadomość, że wciąż nie wyznaczono daty pogrzebu artysty, jednak udało się odnaleźć krewnych, którzy mają zająć się pochówkiem.
Blanka Lipińska odsłania kulisy swojego dzieciństwa i podejścia do potrzebujących. W szczerym wywiadzie popularna autorka zdradza, że mimo swojej obecnej, dobrej sytuacji finansowej, pamięta okresy skrajnej biedy w domu.
Martyna Wojciechowska od lat jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek i podróżniczek. Systematycznie też rozwija nowe projekty, którymi zachwyca odbiorców. Niestety niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała smutną wiadomość. Niemal ze skutkiem natychmiastowym zawiesza jedną z najbardziej lubianych przez internautów inicjatyw. "Doba ma tylko 24 godziny, a jestem też przede wszystkim mamą" - napisała.
Julia Wieniawa i Mery Spolsky wystąpiły na wspólnym koncercie. W rozmowie z "Co Za Tydzień" opowiedziały o poczuciu kobiecości, o którym starają się mówić swoim fankom. "Siła drzemie w nas, kobietach, bo razem możemy wiele" - powiedziała Julia Wieniawa.
Filip Chajzer jednym telefonem pomógł spełnić marzenie młodego dziennikarza. Wszystko zadziało się na oczach widzów "Dzień Dobry TVN". Gdy prowadzący usłyszał, że marzeniem rozmówcy, Antoniego Orłosia, jest praca u boku znanego dziennikarza, niewiele myśląc, chwycił za telefon.
Martyna Wojciechowska od przeszło 30 lat aktywnie działa w branży telewizyjnej. Ma na koncie autorskie programy, w tym popularny format "Kobieta na krańcu świata". Jednak czy wszyscy pamiętają początki Martyny Wojciechowskiej? Dziennikarka postanowiła przypomnieć fanom, jak zaczynała.
"Lewandowski Nieznany" to reportaż o jednym z najlepszych napastników swoich czasów. Opowiada o drodze Roberta Lewandowskiego z małego miasta w Polsce na szczyt futbolu, zmianach w sposobie myślenia i przekraczaniu granic tego sportu. Premiera odbyła się w miniony weekend w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Nie żyje Christo Jivkov, bułgarski aktor, którego polscy widzowie mogli podziwiać w kontrowersyjnym filmie Mela Gibsona "Pasja". Artysta wcielił się w apostoła Jana. Christo Jivkov odszedł w młodym wieku po wyczerpującej walce z chorobą nowotworową.
Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z obecną partnerką. Pod postem fani zachwycali się urodą długonogiej blondynki i życzyli szczęścia obojgu. Pojawiły się jednak również komentarze szkalujące Katarzynę Cichopek. Teraz tancerz broni byłej żony.
Leonard Pietraszak zmarł 1 lutego 2023 w wieku 86 lat. Aktor został pochowany w grobie swojej matki na Cmentarzu Starofarnym w Bydgoszczy. Rodzina zadbała, aby postawić mu wspaniały pomnik nagrobny. Zgodę na kształt nagrobka wydał miejski konserwator zabytków. Nie ma na nim krzyża, ale jest inny religijny symbol.
Dawid Kubacki uhonorowany przez rywala. Anze Lanisek, słoweński skoczek w Pucharze Świata w Planicy zdobył 3. miejsce. Na podium wszedł z ogromnym wzruszeniem i... zdjęciem Dawida Kubackiego, który ze względu na chorobę żony, zrezygnował z udziału w konkursie.
Kaley Cuoco, gwiazda kultowego sitcomu "Teoria wielkiego podrywu", a także popularnego serialu HBO "Stewardesa", urodziła. Aktorka powitała na świecie córkę, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.
Mateusz Kościukiewicz jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Zna branżę od podszewki, w przeciwieństwie do zainteresowanych kinem fanów. W najnowszym wywiadzie Mateusz Kościukiewicz zdradził, ile tak naprawdę zarabiają aktorzy. Rzeczywistość nie jest taka kolorowa, jakby się wydawało?
Kontrowersje wokół zwolnienia Agnieszki Kaczorowskiej z roli w spektaklu "Ślub doskonały" nie cichną. Aktorka oskarżyła producentkę teatru "Tu i Teraz" o złe traktowanie i brak szacunku. W odpowiedzi na te zarzuty prezes teatru zapowiedziała, że jeśli Agnieszka Kaczorowska nie przeprosi i nie zrezygnuje z dalszych działań w mediach, sprawa zostanie skierowana do sądu. W sprawie wypowiedzieli się inni aktorzy, grający w spektaklu. Nikt z nich nie potwierdził oskarżeń aktorki.
Nie żyje Ryuichi Sakamoto. Japoński muzyk zmarł w wieku 71 lat. Był laureatem nagrody Grammy, Oscara, nagrody BAFTA i dwóch Złotych Globów. Odszedł artysta, który był najbardziej znany z komponowania muzyki filmowej. Zmagał się z nowotworem.
Halina Mlynkova zdecydowanie zmieniła wizerunek. Wokalistka postanowiła pójść za trendem i przywołać wiosnę odświeżonym lookiem. Postawiła na proste cięcie i bardzo jasny kolor. Co sądzicie o tej metamorfozie?
Meghan Markle od wielu lat toczy batalie z przyrodnią siostrą. Samantha wielokrotnie krytykowała swoją siostrę w mediach i zarzucała jej kłamstwo. Skierowała również sprawę do sądu. Teraz Meghan Markle dostanie wysokie odszkodowanie.
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch poznali się w zawodowych okolicznościach. Aktorka była wtedy w innym związku. Miłość między nią a reżyserem trwała cztery lata, po czym nastąpiło rozstanie, a później powrót do relacji. Ostatecznie małżeństwo nie przetrwało, ale owocem ich miłości jest córka Miłosława.
Joanna Osyda zasłynęła zagraniem roli tytułowej w serialu "Majka". Za wspomnianą kreację aktorską młodą gwiazdę pokochali widzowie stacji TVN. Sama aktorka jak przyznała, czuła się ze swoją popularnością speszona. Jak potoczyły się jej losy?
Skoczkowie w Planicy przygotowali wzruszającą niespodziankę dla Marty Kubackiej, która od kilkunastu dni przebywa w szpitalu. Podpisało się pod nią wielu sportowców. Ich gest łapie za serce.