Antoni Królikowski opublikował prywatne nagranie Joanny Opozdy. Teraz się tłumaczy

Antoni Królikowski opublikował prywatne nagranie Joanny Opozdy. Teraz się tłumaczy
Antoni Królikowski opublikował prywatne nagranie Joanny Opozdy. Teraz się tłumaczy
Źródło: MW MEDIA
Ostatniej nocy na instagramowym koncie Antoniego Królikowskiego pojawiło się kilka nagrań, na których widzimy ciężarną i zapłakaną Joannę Opozdę, która opowiada o swoim związku z aktorem i własnym samopoczuciu. Chwilę po tym aktor poinformował, że ktoś włamał mu się na konto w mediach społecznościowych.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda mają za sobą bardzo bolesne rozstanie, którego skutki odczuwają do dziś. Już ponad rok temu aktor odszedł od ciężarnej żony i związał się z ich sąsiadką. Joanna Opozda została sama na kilka tygodni przed narodzinami ich syna Vincenta.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Antoni Królikowski tłumaczy się z nagrań Joanny Opozdy

Aktorka nie ukrywała, że był to dla niej bardzo trudny czas. Aktorzy świeżo po rozstaniu komentowali całą sytuację w mediach, jednak od kilku miesięcy przestali mówić o sprawach prywatnych w mediach społecznościowych. Aż do teraz.

Późną nocą na InstaStories Antoniego Królikowskiego pojawiło się kilka prywatnych nagrań Joanny Opozdy. Aktorka jest na nich w ciąży i zapłakana mówi o swoim związku z aktorem. Joanna Opozda na zamieszczonym wideo mówiła, że została sama, a jej mąż ma romans z sąsiadką.

Do nagrania został dodany komentarz:

"Cała prawda o mojej chorej psychicznie byłej żonie, prowadziła pamiętnik dla naszego syna, bo uważała, że może umrzeć" - mogliśmy przeczytać.

Antoni Królikowski mówi o włamaniu na jego konto na Instagramie

Po chwili nagranie zniknęło z Instagrama aktora, a pojawiło się oświadczenie. Antoni Królikowski wyznał, że ktoś włamał mu się na konto, ponieważ nigdy nie widział tego nagrania.

"Mój Instagram został dziś zhakowany. Treści opublikowane na moim Instagramie były wrzucone przez osobę, którą odnajdą odpowiednie organy ścigania. Nie miałem pojęcia o istnieniu tych materiałów i jestem w ciężkim szoku" - napisał aktor.

Antoni Królikowski tłumaczy się z nagrania Joanny Opozda
Antoni Królikowski tłumaczy się z nagrania Joanny Opozda
Antoni Królikowski tłumaczy się z nagrania Joanny Opozda
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości