Bracia Golec udzielili szczerego wywiadu. Odnieśli się do niepokojących doniesień o partnerkach

Edyta Golec, Łukasz Golec
Bracia Golec ucinają spekulacje. Jak naprawdę traktują partnerki?
Źródło: MWMEDIA
Łukasz i Paweł Golec od wielu lat są jednym z najpopularniejszych duetów w Polsce. Ich piosenki potrafi zanucić niemal każdy. Systematycznie w mediach pojawiają się doniesienia dotyczące ich rodzin i związków. W jednym z najnowszych wywiadów bracia postanowili odnieść się do kwestii relacji z partnerkami. Jakiś czas temu pojawiły się bowiem spekulacje o tym, że w pewien sposób ograniczają ukochane.

Paweł Golec i Łukasz Golec od ponad 20 lat tworzą związki małżeńskie, które przez wielu słuchaczy, fanów i widzów są stawiane na piedestał. Rodziny żyjące w zamiłowaniu do muzyki uważane są bowiem za pewnego rodzaju wzór godny naśladowania. Agata Młynarska, przeprowadzając wywiad z popularnymi braćmi, postanowiła dowiedzieć się więcej na temat plotek mówiących, że w domowym zaciszu codzienność rodzin wygląda zupełnie inaczej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tomasz Kot jako Ambroży Kleks. Aktor niesamowicie wczuł się w rolę
Źródło: "Co Za Tydzień"

Bracia Golec o partnerkach. Odnieśli się do niepokojących plotek

Agata Młynarska zaprosiła do swojego programu Łukasza i Pawła Golców. W ciekawej rozmowie poruszyła wiele kwestii, w tym również tych dotyczących życia prywatnego. W pewnym momencie zwróciła się do bratanicy braci, która towarzyszyła im podczas nagrania. Chciała bowiem dowiedzieć się, czy w plotkach o tym, że panowie w pewien sposób chcą kontrolować swoje partnerki, jest ziarno prawdy.

- Słyszałam, że oni nie pozwalają im wyjeżdżać za granicę, albo wyjeżdżać na wakacje samym - powiedziała.

Agata Młynarska podkreśliła również, że jedna z partnerek braci miała powiedzieć jej osobiście, patrząc prosto w oczy: Wiesz, ja nie mogę (...). Mój mąż chce, żebym ja siedziała w domu.

Dziennikarka przyznała, że te słowa ją zmroziły i chce skonfrontować je z rodziną, jak sytuacja wygląda naprawdę. Bogna Golec zaznaczyła, że ziarenko prawdy w tym stwierdzeniu może być.

Zareagować postanowił też Paweł Golec.

- W domu na cztery spusty i jeszcze z łańcuchem - zażartował. - No absolutnie. Moja teraz jedzie i do Madrytu i do Aten. Była w Hiszpanii, także wiesz. No ludzie, pierwsze słyszę - dodał drugi z braci.

Edyta Golec szczerze o zazdrości w małżeństwie

Edyta Golec i Łukasz Golec stanęli na ślubnym kobiercu w 2000 roku. Para systematycznie wyznaje, że świetnie dogaduje się zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Jakiś czas temu podczas wywiadu z serwisem pomponik.pl odniosła się do kwestii przestrzeni w związku, oraz zazdrości.

"Mamy dla siebie takie chwile prywatności. Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat. Ma chwilę dla siebie, czy nawet jak pracuje sam w studiu. Generalnie, jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie, staramy się po prostu uszanować swoją prywatność" - powiedziała.

Edyta Golec została zapytana o to, jak reaguje na kobiety, które "puszczają oko" do Łukasza Golca. Artystka przyznała, że wraz z mężem nie dają sobie powodów do zazdrości. Gdyby było inaczej, przez wspólnie spędzone 23 lata doszłoby do sytuacji, w której zaufanie zostałoby nadszarpnięte.

"Nie dajemy sobie żadnych powodów do zazdrości, więc tutaj na tym polu ufamy sobie bardzo i nie ma takiej możliwości, żeby jedno mrugnięcie kogoś coś zawaliło" - dodała.

Co więcej, cieszy się, że jej partner wciąż postrzegany jest przez kobiety za atrakcyjnego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości