Film "Elvis" już niedługo w Playerze. Kinowy hit zobaczysz we własnym domu

Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Źródło: Warner Bros.
Elvis Presley - muzyk, buntownik, król rock and rolla. Za życia stał się legendą. Film "Elvis" pokazuje jego życie z zupełnie innej strony. Kinowy hit z Austinem Butlerem i Tomem Hanksem już niedługo trafi na Playera.

"Elvis" Baza Luhrmanna to historia słynnego muzyka od skromnych początków po sam szczyt sławy. W głównej roli niezwykle zdolny aktor - Austin Butler. Nie obejrzeliście produkcji w kinie? Nic straconego. Już wkrótce hit trafi na Playera.

"Elvis" - o czym opowiada? Fabuła

Film "Elvis" opowiada o złożonej, ponad dwudziestoletniej relacji Elvisa Presleya z menadżerem Tomem Parkerem. Rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Film pokazuje też najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, jak np. Priscillę Presley.

Kreacja Austina Butlera w filmie "Elvis" jest tak niesamowita, że trzeba to po prostu obejrzeć - tego nie da się opowiedzieć. Recenzenci są zachwyceni 30-letnim aktorem. Austin Butler śpiewa wszystkie piosenki młodego Presleya w filmie i robi to rewelacyjnie.

Zobacz zwiastun filmu "Elvis":

"Elvis" - obsada

Film "Elvis" wyprodukowany został przez wytwórnię Warner Bros. Pictures. Reżyserem jest nominowany do Oscara Baz Luhrmann. Obok Toma Hanksa i Austina Butlera w filmie występują: wielokrotnie nagradzana aktorka teatralna Helen Thomson w roli matki Elvisa Gladys, Richard Roxburgh jako ojciec Elvisa Vernon oraz Olivia DeJonge jako Priscilla. Luke Bracey zagrał Jerry'ego Schillinga, Natasha Bassett wcieliła się w Dixie Locke, David Wenham gra Hanka Snowa, Kelvin Harrison Jr. gra B.B. Kinga, Xavier Samuel - Scotty'ego Moore'a, a Kodi Smit-McPhee - Jimmie'ego Rodgersa Snowa.

Austin Butler wcielił się w rolę Elivsa Presleya
Austin Butler wcielił się w rolę Elivsa Presleya
Źródło: Getty Images
Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Źródło: Player

"Elvis" w Playerze - od kiedy?

"Elvis" Baza Luhrmanna już niedługo trafi na Playera jako film na życzenie. Od 8 sierpnia można go będzie go wypożyczyć na 48 godzin.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Warner Bros.

podziel się:

Pozostałe wiadomości