Małgorzata Ostrowska-Królikowska wpadła w tarapaty. Interweniowała policja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w weekend dość niepokojące zdjęcia na swoim instagramowy profilu. Aktorka stanęła oko w oko ze sporą grupą policjantów. Szybko okazało się jednak, że tym razem funkcjonariusze pojawili się na miejscu nie po to, by ukarać obywatelkę, a wyciągnąć do niej pomocną dłoń.

Grupa policjantów musiała wyciągnąć Małgorzatę Ostrowską-Królikowską z niemałej opresji. Tak można przynajmniej wywnioskować z podziękowań, jakie skierowała do nich za pomocą mediów społecznościowych. W czym mundurowi pomogli zdesperowanej gwieździe?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_10
Gosia Baczyńska po 23 latach powraca do Wrocławia. Wraz z marką Ceramika Paradyż świętuje jubileusz. Część 2
Gosia Baczyńska jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek. Aż trudno uwierzyć, że w branży działa od 25 lat. Z okazji wyjątkowego jubileuszu wraz z marką Paradyż zorganizowała specjalny pokaz mody. Podobnie jak 23 lata temu, podczas pierwszego z licznych pokazów, tak i tym razem, wydarzenie poprowadził Olivier Janiak.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o spotkaniu z policją

Kto z nas kierowców nie spotkał się na drodze z sytuacją beznadziejną, ten zapewne nie jeździ za wiele. Nawet najnowsze modele samochodów lubią odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, a jeśli akurat nie jesteś mechanikiem samochodowym, lub nie wieziesz takowego na miejscu pasażera, niestety masz problem.

Zdaje się, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie z takim zmagała się w miniony weekend. Tym gorzej, że auto zaprotestowało na długim dystansie. Na szczęście aktorka mogła skorzystać z pomocy służb.

"Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam" - zrelacjonowała na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - życie prywatne

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek w Polsce. Telewizyjną karierę aktorka budowała, łącząc obowiązki zawodowe z pracą wielodzietnej mamy. 58-letnia aktorka wychowała pięcioro dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego, którzy są owocem jej małżeństwa z Pawłem Królikowskim. Aktor odszedł po ciężkiej chorobie w 2020 roku.

Rodzina Królikowskich od dłuższego czasu wyjątkowo przyciąga uwagę fanów. Z jednej strony nieczęsto zdarza się, by aż tylu spokrewnionych aktorów zrobiło aż tak donośne kariery. Z drugiej natomiast syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Antoni, chętnie dzieli się publicznie problemami natury osobistej. Jeszcze przed narodzinami dziecka, które sprowadził na świat razem z aktorką Joanną Opozdą, media obiegła informacja o zdradzie i porzuceniu partnerki tuż przed rozwiązaniem. Od tamtej chwili matka małego Vincenta wielokrotnie skarżyła się, również publicznie, na niewywiązywanie się Antoniego Królikowskiego z obowiązku alimentacyjnego.

Matka aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska odcięła się jednoznacznie od problemów syna, twierdząc, że jest dorosły i sam powinien odpowiadać za swoje wybory.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości