Partner Agnieszki Włodarczyk użądlony przez osy. "Nigdy wcześniej nie widziałam go w takim stanie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Agnieszka Włodarczyk wspiera partnera w mistrzostwach świata w triathlonie

Robert Karaś to teraz najsłynniejszy polski triathlonista, za którego kciuki trzymają jego fani, znane osoby i przede wszystkim jego życiowa partnerka Agnieszka Włodarczyk. Aktorka kibicuje mu w towarzystwie ich synka Milana. Sportowiec prawie nie śpi i pokonuje kolejne dystanse. Nawet atak os nie wybił go z rytmu. Jego ukochana nie ukrywa, że bardzo się o niego martwi.

Robert Karaś od 14 sierpnia bierze udział w mistrzostwach świata w triathlonie na ekstremalnym dystansie 10-krotnego Ironmana. W tym roku impreza odbywa się w Szwajcarii, gdzie zawodnicy muszą przepłynąć 38 km, przejechać na rowerze 1800 km i przebiec 422 km. 

Robert Karaś siedem razy użądlony przez osy

"Kiedy cierpię, czuję wolność" - te słowa Robert Karaś wypowiedział tuż przed startem zawodów. Polak na razie jest na prowadzeniu. Przetrwał kolejną ciężką noc. Wczoraj o godzinie 22.00 jego team relacjonował, że zaliczył 567 km trasy rowerowej, nie śpiąc od 35 godzin! Jechał ze średnią prędkością 30 km/h.

Na trasie zaatakowały go osy, ale to nie przeszkodziło mu jechać dalej i walczyć o każdą sekundę wyścigu.

Osy okazują się największym przeciwnikiem Roberta! Ukąszony już siedem razy ciągle wraca niestrudzenie na trasę! Ciało reaguje opuchlizną, ale jego mental pozostaje silny

Polscy skoczkowie trenują w Wiśle przed inauguracją sezonu.
Polscy skoczkowie trenują w Wiśle przed inauguracją sezonu. Źródło: "Co Za Tydzień"

Agnieszka Włodarczyk martwi się o partnera. Relacjonuje jego zmagania

Agnieszka Włodarczyk wspiera swojego partnera. Pojechała na zawody razem z ich synkiem Milanem. Aktorka publikuje wzruszające zdjęcia i nagrania, które przedstawiają zmagania Roberta Karasia. Gwiazda jest dumna z osiągnięć ukochanego. Sama odczuwa ogromne zmęczenie związane z opieką nad dzieckiem i emocjami, ale podkreśla, że to nic w porównaniu z wysiłkiem, z jakim zmaga się teraz sportowiec.

"To jest niesamowite i naprawdę człowiek, siedząc i nic nie robiąc, mało śpiąc, jest zmęczony, a on prawie nie śpi" - nagrała aktorka, ale przerwała swoje InstaStories. Opublikowała kolejne, które wyjaśniło emocje, które teraz w sobie nosi.

Wolałam nie mówić nic. Nie mówić o tym, jak się boję. Nigdy wcześniej nie widziałam go w takim stanie

Agnieszka Włodarczyk martwi się o ukochanego Źródło: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości