44-latek na castingu do "Top Model". Jak zareagowali jurorzy?

Mirek Ziarek na castingu do "Top Model"
Mirek Ziarek na castingu do "Top Model"
Źródło: TVN
Mirek Ziarek jest menedżerem restauracji serwującej sushi, dlatego na casting do "Top Model" przyniósł ze sobą przysmaki dla jury. Uczestnik jest najstarszą osobą, jaka kiedykolwiek próbowała dostać się do programu. Ma 44 lata.

Mirek Ziarek od zawsze chciał być modelem jednak do tej pory nie udawało mu się przejść żadnego z castingów. Czy tym razem będzie miał więcej szczęścia i uda mu się dostać do kolejnego etapu "Top Model"?

Mirek Ziarek na castingu do "Top Model"

Mirek Ziarek od razu zaplusował u jury, gdyż na casting do "Top Model" przyszedł z torbą pełną smakowitych kąsków. Sushi posmakowało każdemu z jurorów, którzy zdziwieni byli, dlaczego 44-latek chce rozpoczynać karierę modela dopiero teraz.

- Próbowałem być modelem, ale zostałem wysłany na trzy castingi stricte reklamowe, gdzie trzeba było nauczyć się tekstu. Nie czułem się z tym dobrze - powiedział Mirek Ziarek.

Później jurorzy kazali uczestnikowi przebrać się w strój kąpielowy. To, co zobaczyli, nie przypadło im gustu. Chodziło o... kąpielówki.

- Przebierz się w coś odpowiedniego do wieku i wróć do nas - powiedział Dawid Woliński.

Czy Mirek Ziarek przeszedł do następnego etapu "Top Model"? Tego dowiecie się w dzisiejszym odcinku!

Mirek Ziarek na castingu do "Top Model"

"Top Model" - kiedy i gdzie oglądać?

W poprzednim odcinku 11. sezonu "Top Model" poznaliśmy już pierwszych uczestników, którzy wygrali castingi i dostali się do kolejnego etapu programu, czyli boot campu. W 2. odcinku programu Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński poszukają na castingach kolejnych przyszłych modeli i modelki. Uczestników i uczestniczki jak zwykle wspiera Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody.

11. sezonu programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości