Amelia i Dominik z "Top Model" nadal są razem? Modelka pokazała wymowny wpis

"Top Model". Amelia i Dominik
"Top Model". Amelia i Dominik
Źródło: materiały prasowe
Dominik Szymański i Amelia Wnęk poznali się w 12. edycji programu "Top Model". Mimo że na początku nic nie zapowiadało, że między tą dwójką pojawi się uczucie, to kilka tygodni temu modele poinformowali wszystkich o swoim związku. Niektórzy byli ciekawi, czy ich relacja przetrwała, jednak najnowszy wpis Amelii nie pozostawia złudzeń.

Amelia Wnęk i Dominik Szymański są uczestnikami 12. edycji programu "Top Model". Oboje świetnie dawali sobie radę w programie, a Dominik od razu oczarował widzów. Nie chodziło tutaj o jego smutną historię rodzinną, bowiem chłopak wychowuje się bez rodziców, ale o zachowanie w programie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_TOPMODEL_DOMINIKSZYMANSKI_ZWYCIEZCA
Dominik Szymański o wygranej 12. edycji "Top Model". Co zrobi z pieniędzmi?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Dominik i Amelia znaleźli miłość w programie

Dominik Szymański pokazał się na ekranie z bardzo dobrej strony. Jest niezwykle skromny, uprzejmy, nie boi się podejmować nowych wyzwań, a także jak określili to już goście specjalnie i jurorzy "widać, że jest facetem z charakterem". Udział w programie przyniósł Dominikowi wygraną, która była spełnieniem jego marzeń.

Dla Amelii Wnęk sam udział w "Top Model" również był spełnieniem jej marzeń. Jurorzy szybko zauroczyli się jej posągową urodą, a także niezwykłą determinacją i skupieniem przy wykonywanych zadaniach. W monecie nagrywania programu Dominik był singlem, a Amelia była w szczęśliwym związku z narzeczonym, z którym planowała ślub, jednak w trakcie emisji widzowie zauważyli pewne tarcia w ich związku.

W jednym z odcinków Amelia miała trudny dzień i otrzymała możliwość rozmowy z narzeczonym. Wyraźnie chciała mu się zwierzyć z tego, co dzieje się w domu "Top Model". Jan szybko zmienił jednak temat na... plany ceremonii ślubnej oznajmiając ukochanej, że ślub mogą wziąć w... czwartek.

"Ciężko się czasem z nim rozmawia po prostu..." - zwierzyła się potem przed kamerą.

"Chciałabym usłyszeć, że wszystko u niego ok, żeby mi opowiedział bardziej o tym, co się dzieje w domu i zapytał mnie o więcej rzeczy. Czasami mam takie wrażenie, że on się nie interesuje i mówi takie bezsensowne rzeczy" - wyznała, nie kryjąc łez.

Widzowie zauważyli, że Amelia była zwiedziona rozmową z ukochanym. Jeszcze w trakcie emisji programu uczestnicy 12. edycji "Top Model" wybrali się na imprezę, z której fotografie mogliśmy później znaleźć w mediach społecznościowych.

W tym czasie Amelia poinformowała swoich obserwatorów, że zdecydowała się zakończyć związek z narzeczonym i odwołać ślub.

"Top Model". Amelia w czułych objęciach Dominika
"Top Model". Amelia w czułych objęciach Dominika
Źródło: Instagram

Jedna z nich przykuła szczególną uwagę internautów, bowiem Amelia i Dominik byli na niej przytuleni. Fani "Top Model" od razu nabrali podejrzeń co do ich relacji, jednak Amelia i Dominik nie chcieli zabierać głosu w tej sprawie. Kilka tygodni później na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, którym modele potwierdzili, że od kilku miesięcy są w związku.

"Top Model". Amelia i Dominik nadal są razem?

Od tego czasu internauci bacznie śledzili ich profile w mediach społecznościowych, oczekując większej ilości wspólnych zdjęć. Ostatnio niektórzy obserwatorzy zaczęli mieć wątpliwości, czy związek Amelii i Dominika przetrwał próbę czasu.

Amelia postanowiła zabrać głos i udostępniła na InstaStories wymowny wpis ze zdjęciem.

"Ja: Mam straszną ochotę na coś malinowego... może bezę bym zjadła. Dominik przychodzi 10 minut później z tym" - czytamy na zdjęciu, na którym widzimy bezę z malinami.

Amelia z "Top Model" o relacji z Dominikiem
Amelia z "Top Model" o relacji z Dominikiem
Źródło: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że Amelia i Dominik nadal rozwijają swój związek. Życzymy im wszystkiego dobrego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości