Wizyta na planie serialu "Nieobecni 2", relacja z koncertu Krzysztofa Zalewskiego. Oglądaj 3 kwietnia "Co za tydzień"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
Tym razem Oliver Janiak i ekipa programu "Co Za Tydzień" odwiedzi aktorów na planie serialu "Nieobecni 2". W kolejnym odcinku programu zobaczymy także wywiady z artystami grającymi w spektaklu "Kolacja dla głupca" czy relację z koncertu Krzysztofa Zalewskiego. Co jeszcze?

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 3 kwietnia o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

"Nieobecni 2". Trening warsztatu i umysłu na planie serialu

Kamera programu "Co Za Tydzień" pojawiła się na planie nowego sezonu serialu "Nieobecni". Olivier Janiak porozmawiał z głównymi bohaterkami — Danuta Stenką i Justyną Wasilewską. Elżbieta Zawada grana przez Danutę Stenkę przeżywa osobistą tragedię, a zawodowo jako szefowa Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych pomaga rodzinom w podobnej sytuacji. "Mila", grana przez Justynę Wasilewską, to tancerka i bardzo wrażliwa dziewczyna. W pierwszym sezonie wyjaśniała tajemnicę zaginięcia swojej rodziny.

W programie także wywiady z nowymi postaciami granymi przez Karolinę Gruszkę i Cezarego Łukasiewicza. Drugi sezon "Nieobecnych" od 10. maja w serwisie player.pl.

CZTSTENKA_URODZINY
Danuta Stenka bardzo przeżywała 30. urodziny. "Moment, w którym zaczyna się równia pochyła"

"Kolacja dla głupca". Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska w zabawnej sztuce

Przedstawienie "Kolacja dla głupca" mogą oglądać widzowie w całej Polsce. Cezary Żak obok roli reżysera legendarnej komedii wciela się w rolę Brochanta, cynicznego wydawcy, a Bartłomiej Topa gra tytułowego "Głupca”. W spektaklu zobaczymy także Małgorzatę Pieczyńską. Aktorzy w programie "Co Za Tydzień" podzieli się wrażeniami dotyczącymi spektaklu.

Koncert Krzysztofa Zalewskiego w Zabrzu

Zabrzański Dom Muzyki i Tańca to jeden z przystanków na najnowszej trasie Krzysztofa Zalewskiego. Tym razem było bez prądu, w wersji Unplugged, ale energia na scenie sięgała zenitu. Artysta ceniony jest także za dobry kontakt z publicznością. W programie "Co Za Tydzień" opowie o swojej trasie MTV Unplugged.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości