Odcinek specjalny "Gogglebox. Przed telewizorem". Wiemy, kto zasiądzie na kanapie

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
"Gogglebox. Przed telewizorem" logo

Przed nami odcinek specjalny programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Do grona uwielbianych przez widzów uczestników reality-show dołączą dwie osoby: sławna córka ze swoją mamą. Kobiety nie będą gryzły się w język i dostarczą widzom mnóstwo dobrej zabawy. Kto to taki?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z najpopularniejszych programów stacji TTV. Reality-show doczekało się już aż 16. sezonów i już wiemy, że uczestnicy powrócą na swoje kanapy wraz z 17. sezonem, który zapowiadany jest na wrzesień tego roku. Zanim jednak to nastąpi, fani rozrywkowego formatu będą mogli obejrzeć wyjątkowy odcinek specjalny. Wiemy już, kto zasiądzie przed telewizorem!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"
Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"

"Gogglebox. Przed telewizorem". Kiedy odcinek specjalny?

Widzowie "Goggleboxa" już niedługo będą mogli obejrzeć nie tylko komentarze w wykonaniu Sylwii Bomby, Mateusza Borkowskiego, Agnieszki Kotońskiej czy innych gwiazd programu. Przedstawiciele stacji TTV przygotowali dla fanów formatu bowiem gratkę w postaci odcinka specjalnego. Wiemy już, że na kanapie przed telewizorem zasiądzie Malwina Wędzikowska oraz jej mama.

Malwina Wędzikowska jest znaną kostiumografką, projektantką i stylistką, która projektuje kostiumy do najważniejszych i najbardziej spektakularnych widowisk w naszym kraju. Pomaga ubierać się także najsłynniejszym gwiazdom. Jej mama natomiast z zawodu jest jubilerem. Obie panie wystąpiły kilka miesięcy temu w programie "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka". Potem także wzięły udział w "Ugotowanych", a niedawno gościły także właśnie na planie "Goggleboxa".

Malwina Wędzikowska z mamą
Malwina Wędzikowska z mamą w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" Malwina Wędzikowska z mamą Źródło: Materiały promocyjne

Odcinek specjalny z udziałem Malwiny Wędzikowskiej i jej mamy zostanie wyemitowany na antenie stacji TTV już w najbliższy poniedziałek 29 maja 2023 roku. Widzowie będą mogli obejrzeć perypetie uczestników "Goggleboxa" kolejno o godzinie 22:00, a następnie o godzinie 23:05.

Malwina Wędzikowska szczerze o relacji z mamą

Malwina Wędzikwoska jakiś czas temu udzieliła nam wywiadu, w którym opowiedziała o relacji z mamą. Znana kostiumografka przyznała, że ich kontakt nie zawsze należał najłatwiejszych. Szczególnie gdy gwiazda była jeszcze nastolatką.

- Okres nastoletni wspominam jako czas dużego buntu, buntu na dorosłych i wyparcia ich autorytetów. Szukałam wzorców w postaciach romantycznych, w pisarzach, często też w iluzji. Z rodzicami było wtedy różnie, szczególnie z mamą, bo tata już wtedy z nami nie mieszkał. Nie miała ze mną lekko, ponieważ regularnie dawałam jej w kość, stawiając w kontrze do wszystkiego i wszystkich. Okres nastoletni się sporo u mnie przedłużył (śmiech). Chciałam udowodnić rodzicom, że sobie bez nich świetnie poradzę i zbuduję swoje życie na zupełnie innych zasadach. Lepszych! (śmiech). Teraz po kilkudziesięciu latach spędzonych na własnych zasadach, wracam do domu, do mojej mamy, siadam z nią przy herbacie i okazuje się, że mamy dokładnie te same przemyślenia i szukamy w życiu tego samego - miłości, ciepła i spokoju.

Mogłam posłuchać mamy, bo nauczyła mnie kochać, ale chciałam po swojemu… 

Malwina Wędzikowska i jej mama dzwonią do siebie codziennie, jednak do niedawna widywały się bardzo rzadko. Dopiero potem to się zmieniło. Artystka wyjaśniła, kiedy nastąpił przełom w ich relacji.

- Przełom nastąpił wtedy kiedy mama poczuła bezsilność w obliczu remontu. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mama pokazała swoją delikatność, wrażliwość i łzy. To był moment, w którym bardzo chciałam ją wesprzeć, przytulić, wtedy jakby nasze role wskoczyły w końcu we właściwe miejsca. Od tej sytuacji zaczęłam czuć między nami uwolnioną przestrzeń i miejsce na rozmowę, bycie wysłuchaną, czy nawet ciszę, która nas do siebie zbliża - opowiadała.

Malwina Wędzikowska z mamą
Malwina Wędzikowska z mamą w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" Malwina Wędzikowska z mamą Źródło: Materiały promocyjne

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Screen TTV

Pozostałe wiadomości