Justyna z "HP" szczerze o relacji z Rochem. Jak potoczyły się ich losy i czy są parą?

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o relacji z Rochem. Czy są razem?
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o relacji z Rochem. Czy są razem?
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o zachowaniu Rocha. Uważa go za aktora
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o zachowaniu Rocha. Uważa go za aktora
Siódma edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Już wiemy, że po zwycięstwo sięgnęli Kornelia i Jacek. O mały włos, a na Ścieżce Lojalności stanęliby Justyna i Roch. Od finału minęło jednak kilka miesięcy, a widzowie zastanawiają się, jak potoczyły się losy drugiej z finałowych par. Co słychać u Justyny i Rocha? Uczestniczka w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjawia, co łączy ją z programowym partnerem!

Za nami finał siódmej edycji "Hotelu Paradise"! Po wielu tygodniach miłosnych zmagań i przyjacielskich intryg na ostatniej prostej pozostały tylko dwie pary: Justyna i Roch oraz Kornelia i Jacek. To pozostali uczestnicy musieli zdecydować, która z nich stanie na Ścieżce Lojalności. W ostatnich odcinkach wydawało się, że obie pary łączy coś więcej, niż układ, który miał zaprowadzić ich do finału. Ostatecznie mieszkańcy zdecydowali, że to Kornelia i Jacek zasługują o to, by zawalczyć o główną wygraną. Oboje deklarowali, że w ich sercach zakiełkowało uczucie, które ostatecznie nie pozwoliło im na rzut kulą!

"Hotel Paradise". Justyna o relacji z Rochem. Co ich łączy?

Choć w kręgu zainteresowań widzów znajduje się przede wszystkim zwycięska para, losy finalistów również nie pozostają im obojętne. Zresztą nie tylko ich! W końcu fani "Hotelu Paradise" mogą dowiedzieć się całej prawdy na temat stworzonych w programie relacji. Czy przetrwały próbę czasu? Trzeba podkreślić, że od powrotu uczestników z kolumbijskiego raju minęło kilka miesięcy, podczas których mogło wydarzyć się naprawdę wiele!

Jeszcze w trakcie trwania emisji show duże zainteresowanie wzbudzała relacja Justyny i Rocha. Kiedy kobieta została wyeliminowana z programu, uczestnik nie ukrywał, że zamiesza czekać na "Okruszka", przed którym otworzył swoje serce. Jak wygląda relacja Justyny i Rocha kilka miesięcy po powrocie do Polski? W rozmowie z Dagmarą Olszewską uczestniczka wyjawia, że nie wygląda, bo właściwie nie istnieje.

W sumie to nie mamy kontaktu. Tak podczas emisji gdzieś się urwał i po prostu aktualnie nie rozmawiamy
- mówi Justyna.

W dalszej części rozmowy uczestniczka przyznaje, że po powrocie do Polski kilkukrotnie się widzieli, jednak spotkań tych nie określiłaby mianem "randek". Jak się okazuje, gdy tylko zgasły kamery, Roch zmienił do Justyny nastawienie.

Kilka razy się spotkaliśmy, ale za każdym razem to było też przy udziale innych osób. Tak naprawdę nasz kontakt się urwał już po wyjściu z hotelu. Jak wyłączyły się kamery, to Roch raczej nie chciał już kontynuować tej relacji. To dla mnie było największym zdziwieniem. Ja próbowałam, czasem coś napisałam. Mieliśmy kontakt taki sporadyczny, ale relacji romantycznej z tego nie było
- dodaje finalistka siódmej edycji "Hotelu Paradise".

Jak z perspektywy czasu Justyna ocenia ich relację? Uczestniczka mówi, że wszystko szło ku dobremu aż do czasu, w którym musiała opuścić program. W trakcie pobytu poza willą sporo myślała o tym, co ich połączyło i, jak sama przyznaje, mocno się nakręciła.

Jak weszłam do hotelu, to wizualnie na pewno się spodobałam Rochowi. W jakimś odcinku [...] widziałam, że odebrał mnie trochę inaczej. Myślał, że jestem bardziej poważna, taka bardziej poukładana, powiedzmy. Więc może mój obraz był też błędny. [...] Wydaje mi się, że moje odejście z programu nas trochę poróżniło. Wróciłam mocno nastawiona na Rocha. [...] No i jak wróciłam, to na początku myślałam, że on ma to samo odczucie, ale po czasie już zaczęłam zauważać, że coś mu nie odpowiada
- mówi.

Uczestniczka dodaje, że z biegiem czasu sama zaczęła zauważać zachowania Rocha, które jej nie odpowiadały. Gdy starała się skonfrontować go ze swoimi obserwacjami, mężczyzna nie reagował zbyt dobrze, co mogliśmy oglądać w jednym z odcinków show.

Jego zachowania niektóre zaczęły mi nie odpowiadać. Zaczęłam zauważać jego wady, mówić mu o nich i on nie do końca je przyjmował. I wydaje mi się, że to też mogło mieć wpływ na późniejsze jego zachowania. Nawet to widzę teraz w odcinkach. Jak zwrócę mu uwagę, to on automatycznie zaczyna mieć do mnie problem [...]. Na początku jeszcze wydawało mi się, że on się cieszy, ale od momentu wejścia do tygodnia finałowego, właśnie od pierwszej kłótni w łóżku na temat Wojtka, zaczęłam czuć, że coś jest nie tak. Już nie byłam taka szczęśliwa w tym hotelu. Wręcz czekałam, aż to po prostu się skończy... Ja też jestem taką osobą, że nie do końca chciałam już to wyciągać przy kamerach
- wyjawia.

- Nie chciałam już się z nim tam kłócić. Próbowałam go wybielić i może wmawiać sobie, że to jest właśnie wina kamer, że może jak wyjdziemy, to będzie inaczej, że porozmawiamy. No niestety tak nie było. I faktycznie ten ostatni tydzień w hotelu dla mnie nie był zbyt przyjemny. Wręcz taki nieszczęśliwy bym powiedziała. [...] W ostatnie dni to praktycznie w ogóle nie rozmawialiśmy — dodaje.

"Hotel Paradise". Justyna Łabuda wyjawia, co sądzi o Rochu

Justyna wyjawia ponadto, czy udało im się przeprowadzić szczerą rozmowę na temat okoliczności zakończenia relacji. Uczestniczka przyznaje, że tak, jednak niewiele skutków za sobą niosła.

Była taka rozmowa, kiedyś się widzieliśmy, powiedziałam mu, że tak naprawdę zależało mi na nim, że czekałam, aż on po powrocie napisze, że się spotkamy. Był trochę w szoku, wtedy mnie przepraszał, mówił, że w sumie wie, że troszeczkę zepsuł. Ale po tej rozmowie się nic nie zmieniło tak naprawdę, więc powiedziałam mu wtedy, że wydaje mi się, że był aktorem w programie. Nie miałam mu wtedy tego za złe, bo po powrocie do Polski szybko poczułam, że Roch nie jest odpowiednią osobą dla mnie, tylko w programie, gdzie byliśmy zamknięci i było mniej tych chłopaków [...], to moje serce poszło do niego
- mówi Justyna.

Mimo że uczestniczka szybko zrozumiała, że w Polsce nie byłaby w stanie stworzyć z Rochem relacji, miała nadzieję, że rozmowy potoczą się inaczej. Chciała, by ten przyznał się do udawania zauroczenia, co było elementem strategii, mającej doprowadzić go do finału.

W życiu codziennym szybko się pogodziłam z tym, że to nie jest chłopak dla mnie, ale chciałam, żeby się przyznał, że faktycznie grał, że szedł ze mną po prostu do finału. Mówi, że nie, że on był zauroczony, że nie był aktorem. Roch się nie przyznaje 
- dodaje.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]