Programy

"Kanapowcy". W nowym sezonie spore zmiany. Zobaczymy znane twarze

Programy

Reporter:
TTV
"Kanapowcy": Marek Morus z  programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Już w marcu kolejna ekipa "Kanapowców" pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i smukłą sylwetkę. Jednym z uczestników będzie znany z programu "Gogglebox. Przed Telewizorem" Marek Morus. Czy "scyzorykowi" z Kielc uda się osiągnąć wymarzoną wagę?

Bohaterowie czwartej już serii "Kanapowców" doskonale wiedzą, że wiosna to najlepszy moment na realizowanie postawionych sobie celów, wyjście z pułapki lenistwa i wyeliminowanie niezdrowych produktów z diety. W tym sezonie widzowie mogą być zaskoczeni, bo w programie zaszło kilka zmian. Tym razem o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia zawalczą uczestnicy z Kielc. Będzie ich sześcioro, a nie pięcioro, jak do tej pory. Zobaczymy też nową trenerkę, która z pewnością jest znana fanom MMA i Youtube.

Poprzednie trzy sezony "Kanapowców" okazały się ogromny sukcesem - nie tylko dla bohaterów, którzy pożegnali się na stałe z niezdrowymi nawykami. Bardzo często razem z uczestnikami chudły ich partnerki i bliscy. Czy będzie tak również tym razem?

"Kanapowcy" - o co chodzi w programie TTV?

Bohaterowie programu, czyli tytułowi kanapowcy, nie czują się dobrze w swoim ciele. Cierpią na nadwagę lub otyłość i nie potrafią zmienić swoich niezdrowych nawyków. Miłośnicy piwa oraz niezdrowych przekąsek mają pięć miesięcy na zmianę stylu życia. Udział w programie gwarantuje im wsparcie trenera, ścisłą dietę oraz opiekę lekarską. Każdy z mężczyzn nich musi systematycznie ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze, pływać i zdrowo się odżywiać. Wszystko po to, by na koniec zdać sprawdzian ze swojej formy. W dowolnym momencie mogą się jednak wycofać.

Pierwsze trzy sezony programu udowodniły, że o ile droga do wymarzonej sylwetki jest kręta i wyboista, to od osiągnięcia celu dzielą nas jedynie własne ograniczenia. Miesiące treningów i drastyczna zmiana diety na początku brzmiały groźnie, ale uczestnicy ostatecznie wygrali z dodatkowymi kilogramami.

"Kanapowcy"- nowości w 4. sezonie

W marcu na antenie TTV zobaczymy kolejną ekipę "Kanapowców". W tej edycji przygodę rozpocznie nie pięciu, jak do tej pory, a sześciu uczestników. Nie wszyscy jednak dotrwają do wielkiego finału.

Wśród uczestników zobaczymy m.in. znanego z kanapy programu "Gogglebox. Przed Telewizorem" Marka Morusa. Bohaterowie show będą pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie polskiej youtuberki i uczestniczki Fame MMA Anieli Bogusz znanej jako Lil Masti.

"Kanapowców" czeka wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Po sześciu miesiącach treningów, spróbują swoich sił w wymagającym zadaniu. Będzie to zupełnie nowy test, którego widzieliśmy w programie do tej pory.

"Kanapowcy": Uczestnicy
"Kanapowcy": Uczestnicy 4. sezonu Źródło: TTV

"Kanapowcy"- gdzie i kiedy oglądać? 

Program "Kanapowcy" można będzie oglądać na TTV od 8 marca we wtorki o godzinie 22.00 oraz w serwisie player.pl.

Joanna Trzepiecińska zaprasza na "Mask Singer"
Joanna Trzepiecińska zaprasza na "Mask Singer" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czytaj też:

Kamila Jamrożek

Reporter: TTV

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości