"Kontrola 4" - finałowy sezon serialu. O czym będzie opowiadał?

"Kontrola 4"
"Kontrola 4"
Źródło: TVN
Premiera finałowego sezonu "Kontroli" już niedługo w serwisie player.pl. O czym będzie ostatni sezon serialu? Zobacz zwiastun!

Kontrola to serial obyczajowy w reżyserii Nataszy Parzymies. Opowiada o skomplikowanej relacji łączącej dwie główne bohaterki – Majkę i Natalię. Kobiety przypadkowo spotykają się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. W rolach głównych Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska.

"Kontrola 4" - o czym jest serial?

Drogi Majki i Natalii krzyżują się po latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowej sytuacji. Zmieniło się bardzo wiele. Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach, dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować?

"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera

"Kontrola 4" - kiedy premiera?

Finałowy sezon serialu "Kontrola" będzie miał premierę w Playerze już 1 czerwca. Do serwisu trafi od razu wszystkie sześć odcinków. Również tego dnia wszystkie cztery sezony "Kontroli" zasilą bibliotekę discovery+, będąc pierwszym polskim serialem dostępnym w ofercie zagranicznej platformy.

Serial będzie emitowany także w telewizji TVN. Od 1 czerwca będzie można oglądać odcinki pierwszego, drugiego i trzeciego sezonu "Kontroli". Emisja w środy o godz. 23.00.

"Kontrola 4" - plakat
"Kontrola 4" - plakat
Źródło: TVN

"Kontrola 4" - obsada

W 4. sezonie serialu "Kontrola" w rolach wystąpią: Adrianna Chlebicka (Natalia), Ewelina Pankowska (Majka), Agata Różycka (Sylwia), Jakub Sielski (Kuba), Joanna Połeć (Wera), Anu Czerwiński (Franek). Gościnnie pojawią się także: Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann i Areta Szpura.

"Kontrola 4"
"Kontrola 4"
Źródło: TVN

"Kontrola 4" - twórcy

Serial "Kontrola" produkuje Koskino. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, producentką z ramienia Koskino jest Natalia Grzegorzek, a ze strony TVN i Player.pl, Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości