Paulina z "Kanapowczyń 2" zniknęła po programie. Pokazała teraz, ile waży

Paulina z "Kanapowczyń 2"
Paulina z "Kanapowczyń 2"
Źródło: Palyer
Paulina Rendycz to bohaterka drugiego sezonu programu "Kanapowczynie", która zmagała się z największymi trudnościami w utrzymaniu diety. Po emisji show Ślązaczka pokazuje jednak, że nie zamierza się poddać. Na Instagramie pochwaliła się kolejnymi sukcesami w walce o zdrowie i lepszą formę.

Paulina Rendycz z programu "Kanapowczynie" ma 35 lat i jest sprzedawczynią w sklepie oraz samodzielną mamą Leny, Julii i Antoniego. Ważyła najwięcej z uczestniczek programu, bo aż 148 kg przy wzroście 166 cm, co oznacza otyłość olbrzymią zagrażającą życiu. Chociaż napotykała na swojej drodze do zrzucenia nadmiernych kilogramów wiele trudności, jej walka z nadwagą nadal trwa i przynosi widoczne efekty.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

10032023_SZAFYGWIAZD_WEDZIKOWSKA_KANAPA
Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"

Paulina Rendycz z "Kanapowczyń 2" nadal chudnie po programie

Podczas programu "Kanapowczynie" Paulina Rendycz miała największe problemy z utrzymaniem diety i regularnym treningiem. Pomimo ogromnego wsparcia trenera Krzysztofa Ferenca oraz zespołu ekspertów, nie zawsze udawało się jej sprostać wyzwaniom. W trakcie trwania show udało jej się zrzucić 20,8 kg, choć zgodnie z zaleceniami dietetycznymi powinna stracić dwa razy więcej. Krzysztof Ferenc nie pozwolił jej jednak się poddać i motywował ją do dalszej walki o zdrowie.

"My wszystko robimy dla twojego dobra. Dla mnie najważniejsze jest, że nie przytyłaś. Po dwa kilogramy, jeden, ale dalej chudnij, żebyś była w przyszłości zdrową mamą dla swoich dzieci" - mówił.

Paula wzięła sobie słowa trenera do serca. Jest zdeterminowana, by naprawić zdrowie i być wzorem dla swoich dzieci, dlatego postanowiła nie poddawać się po zakończeniu programu. Na Instagramie regularnie dzieli się swoimi postępami, pokazując jak krok po kroku, zmierza do osiągnięcia wymarzonej wagi, która nie będzie zagrażała jej życiu.

Ile waży obecnie Paulina Rendycz z "Kanapowczyń 2"?

Ostatnio Paulina pochwaliła się na Instagramie swoimi sukcesami. Regularne spacery i ograniczenie słodyczy zaczynają przynosić kolejne efekty. W jednym z postów zaprezentowała swój aktualny wynik na wadze, który wynosi teraz 125 kg. To oznacza, że od zakończenia programu schudła dodatkowe 2 kg, gdyż kończyła show z wagą 127 kg.

Paulina Rendycz z "Kanapowczyń 2" pokazała, ile waży
Paulina Rendycz z "Kanapowczyń 2" pokazała, ile waży
Źródło: Instagram

Paula już w programie zapewniała, że nie chce się zatrzymać w walce po zdrowie dla swoich dzieci. Ostatnio podzieliła się na Instagramie ważną chwilą. Uczestniczka programu TTV opublikowała ujęcie z pikniku szkolnego córki. Okazuje się, że Paulina i jej córka wesoło tańczyły popularny taniec tzw. belgijkę wśród innych rodziców i dzieci na szkolnym boisku. Paula dała radę kondycyjnie, choć jeszcze niedawno nie była w stanie nawet zawiązać butów bez pomocy dzieci. To ogromny sukces.

Paulina z "Kanapowczyń 2" zdecydowała się wraz z córką na nie lada wyzwanie
Paulina z "Kanapowczyń 2" zdecydowała się wraz z córką na nie lada wyzwanie
Źródło: Instagram @paula_kanapowczynie_2_ttv

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Palyer

podziel się:

Pozostałe wiadomości