Weronika Zoń z "Top Model" po metamorfozie. Wizyta u fryzjera trwała 13 godzin

Weronika Zoń z "Top Model" przeszła metamorfozę. Teraz jest blondynką
Weronika Zoń z "Top Model" przeszła metamorfozę. Teraz jest blondynką
Źródło: X-NEWS
Weronika Zoń z "Top Model" wygląda teraz zupełnie inaczej. Dziewczyna jest obecnie blond pięknością. Zdobywczyni złotego biletu w show TVN zaufała styliście fryzur i poddała się wielogodzinnej metamorfozie. Jest nie do poznania!

Weronika Zoń przyszła na casting do 10. edycji "Top Model", nie mając żadnego doświadczenia w branży modowej. To nie było dla niej przeszkodą. Dziewczyna z miejsca oczarowała jurorów i zdobyła złoty bilet! Weronika przeszła pierwszą metamorfozę w show TVN. Teraz znów oddała się w ręce profesjonalisty. Modelka pożegnała ciemne włosy i została blondynką. Jak zareagowała na swój nowy look?

Weronika Zoń z "Top Model" została blondynką. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Weronika Zoń postawiła na odważną zmianę na wiosnę. Modelka przyzwyczaiła się do brązowych włosów, ale zdecydowała się na eksperyment pod okiem stylisty fryzur. Łukasz Urbański zaprosił byłą uczestniczkę "Top Model" do swojego salonu. Metamorfozę Weroniki śledziły kamery "Dzień dobry TVN". Sama zainteresowana nie miała pojęcia, jaki będzie efekt końcowy.

"O Boże! To jest w ogóle możliwe? Nie widzę siebie, ale jestem zachwycona. Jest lepiej, niż myślałam, że wyjdzie" - zareagowała na swój widok w lustrze.

Dla niektórych osób przemiana brunetki w blondynkę może być sporym zaskoczeniem. Taka koloryzacja nie należy do najłatwiejszych. Na efekt "wow" trzeba poczekać. W przypadku Weroniki rozjaśnianie trwało trzynaście godzin.

"Te włosy były kiedyś dwa razy przyciemniane. Pierwsze przyciemnianie zrobiliśmy podczas metamorfozy w 'Top Model'. Trzy miesiące temu zrobiliśmy kolejne. I to jest kolejne wydanie, tym razem w blondzie [...] Nie jest to proste zadanie, bo trzeba pamiętać o tym, żeby przy rozjaśnianiu nie nadwyrężyć struktury włosów. To musi być proces. Nie można zrobić tego w przyspieszonym tempie, dlatego że wtedy musiałbym użyć mocniejszych kosmetyków. Lepiej rozjaśniać krok po kroku [...] Taką koloryzację rozkłada się na dwa dni, a nawet na dłużej" - wyjaśnił stylista fryzur Łukasz Urbański.

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie.
Źródło: Co za Tydzień

Uczestnicy "Top Model" zaskakują metamorfozami

Weronika Zoń patrzyła na siebie w lustrze, ale nadal nie mogła uwierzyć, że tak naturalnie wygląda w blondzie. Była uczestniczka "Top Model" nie obawiała się radykalnej zmiany wyglądu.

"Jestem w szoku, gdy widzę siebie w lustrze. Wyglądam jak z jakiegoś Hollywood, a nie z Warszawy. Ale myślę, że zmiany są potrzebne. Lubię wyzwania, nowe rozpoczęcie jakiegoś rozdziału. Myślę, że to jest właśnie jedno z nich. Kobiety lubią się zmieniać, a zmiany zaczynają się zazwyczaj od włosów" - mówiła w "Dzień dobry TVN".

"Warto pokazywać różne twarze" - dodała. A to zdanie przyświeca również innym uczestnikom "Top Model". Na zmianę fryzury i powiększenie ust zdecydowała się Olga Król z tej samej edycji show TVN. Modelka już w programie zmierzyła się z radykalną zmianą swojego wizerunku. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o hejcie, jaki spadł na nią z powodu kolejnej przemiany.

11. edycja "Top Model" rusza jesienią 2022. 4 kwietnia rozpoczął się pierwszy etap castingów online. Wszyscy chętni mogą zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w reality show TVN. Kandydaci mogą wysyłać swoje zgłoszenia do 22 maja za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Szczegóły TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Dzień dobry TVN"

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości