Darek z "Totalnych remontów Szelągowskiej" świętuje rocznicę ślubu. Pokazał zdjęcia sprzed lat

Dariusz Wardziak, Dorota Szelągowska
Stolarz Dariusz z "Totalnych remontów Szelągowskiej" pokazał żonę
Źródło: MWMEDIA
Dariusz Wardziak, znany z programu "Totalne remonty Szelągowskiej", świętował niedawno rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikował kilka wyjątkowych fotografii. Fani "Darka Stolarza" zachwycili się jego piękną żoną.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który cieszy się sporą popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą pracę ekipy remontowej, by wraz z mieszkańcami odnawianego lokum cieszyć się z jego metamorfozy. Gwiazdą show jest jego prowadząca Dorota Szelągowska, jednak nie tylko ona zyskała sympatię widzów. Drugie skrzypce w ekipie gra Darek Wardziak znany jako "Darek Stolarz".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZT_MILIONERZY_JUSTYNA_WYPROWADZKADZIECI
Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dariusz Wardziak świętuje rocznicę ślubu

Dariusz Wardziak zbudował w sieci sporą społeczność. Jego profil na platformie Instagram obserwuje przeszło 169 tys. internautów. Publikuje tam porady stolarskie, a także ochoczo dzieli się zdjęciami z życia prywatnego. Szczególne miejsce w jego sercu oczywiście zajmuje jego żona! "Dariusz Stolarz" chętnie publikuje wspólne zdjęcia, celebrując radośnie spędzane chwile. Katarzyna, wieloletnia wybranka mężczyzny, gościła nawet w jednym z odcinków programu męża zatytułowanego "Darek solo".

Jak się okazuje, para niedawno obchodziła rocznicę ślubu. Z tej okazji Dariusz Wardziak opublikował kilka zdjęć z przeszłości, które są efektem sesji fotograficznej.

Moi kochani czasami serce zabije szybciej, oddech stanie się płytszy, oczy zaiskrzą blaskiem, a w wyniku tych problemów oddechowo-kardiologicznych zmienia się nasz świat. Mój świat stworzony i pielęgnowany trwa już 15 lat, a taka rocznica ślubu. I jak każdy facet umieszczam tę informację na swoim koncie, by móc sprawdzić datę w następnym roku. A tak serio ŻONO DZIĘKUJĘ
- napisał "Darek Stolarz".

Całą uwagę zgarnęła jednak jego żona. Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze, w których fani zachwycali się urodą Katarzyny.

"No żona wygląda na milion dolarów, nie dziwię się że straciłeś głowę";

"Piękna żona" - można przeczytać pod wpisem.

Nie zabrakło ponadto licznych gratulacji i życzeń, do których i mi się dołączamy!

Dariusz Wardziak - kim jest stolarz znany z programów Doroty Szelągowskiej?

Wnętrzarskie programy prowadzone przez Dorotę Szelągowską cieszą się sporą popularnością. Toteż nie dziwi fakt, że najważniejsze osoby, które pomagają gwieździe w remontowych pracach, również zyskały sympatię widzów i sporą rozpoznawalność. Dariusz Wardziak zdobył uznanie dzięki programom takim jak "Dorota was urządzi" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska zawsze może liczyć na wsparcie doświadczonego stolarza, który spełni praktycznie każde jej marzenie. Co więcej, "Darek Stolarz" posiada własną stronę internetową, gdzie nazywa siebie "projektantem mebli z ogromną pasją tworzenia".

"Nic tak nie cieszy Darka, jak dzielenie się swoją pasją oraz inspirowanie tysięcy widzów. Przekonuje, że nie ma wyzwań, którym nie można sprostać, a meble szyte na miarę i wykonane własnoręcznie dają największą satysfakcję" - pisze o sobie Dariusz Wardziak.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości