"BrzydUla" znika z anteny. Jak zakończyła się historia Uli i Marka?

"BrzydUla". Ula i Marek pogodzeni na koniec
"BrzydUla". Ula i Marek pogodzeni na koniec
Źródło: TVN
Serial "BrzydUla" dobiegł końca. Stacja TVN7 wyemitowała już finałowy odcinek serialu. Jak zakończyły się losy Uli i Marka?

To już koniec serialu "BrzydUla". Twórcy nie planują 3. sezonu produkcji. Druga część miłosnej historii Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) pojawiła się w antenie TVN7 w 2020 roku po 10-letniej przerwie. Jak zakończyły się ich przygody?

"BrzydUla 2" - serial znika z anteny TVN7

W drugim sezonie "BrzydUli" mogliśmy zobaczyć, jak wygląda życie Uli i Marka po dziesięciu latach małżeństwa. Nowe odcinki odkryły przed nami miłosne zawirowania w życiu głównych bohaterów. Ula i Marek nawiązali przelotne romanse, a nawet się rozwiedli.

W obsadzie ponownie znalazły się znane i lubiane nazwiska. W serialu zagrali m.in.: Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Krzysztof Czeczot, Monika Fronczek, Łukasz Simlat, Dorota Pomykała, Marek Włodarczyk i wielu innych.

Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"
Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"

"BrzydUla 2" - jak skończył się serial?

W końcowych odcinkach Ula i Marek zbliżają się do siebie. Kobieta nie wie jednak, jak się zachować w stosunku do byłego męża i czy chce ponownie się z nim związać. Ze zniecierpliwieniem czeka na konfrontację z Dobrzańskim. Postanawia, że tym razem sprawę rozegra zupełnie inaczej.

Kiedy Ula i Marek wreszcie się spotykają, aby porozmawiać o tym, co między nimi zaszło, próbują zachować zimną krew. Początkowo obydwoje próbują na chłodno ocenić ich relację. Jednak już po chwili Marek nie wytrzymuje i wyznaje, że Urszula to miłość jego życia. Finalnie postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę.

Dzieci pary Julka i Kuba przeprowadzają poważną rozmowę z rodzicami, w której zapewniają ich, że cała rodzina znowu będzie razem. Między Ulą i Markiem na nowo rodzi się wielkie uczucie. Podczas romantycznego poranka mężczyzna znów prosi Urszulę o rękę. W ostatniej scenie Ula, Marek i dzieci z uśmiechami na twarzach kroczą przed siebie, aby spędzić wspólne chwile.

A jak zakończyły się losy innych bohaterów? Aleks finalnie odchodzi z firmy "Febo&Dobrzański". Podczas rozmowy z Pauliną mówi o tym, że planuje radykalne zmiany życiowe. Później proponuje Dorocie, by spędzili czas we trójkę - razem z Olkiem.

Bożena jest coraz bardziej oczarowana Adamem. Między byłymi partnerami układa się coraz lepiej. Mężczyzna chce oświadczyć się Bożence. Zaprasza ukochaną na spacer, podczas którego prosi ją o rękę. Bożena jest zaskoczona. Dochodzi do pocałunku.

Violetta pojawia się u Sebastiana. Para na swój sposób wyznaje sobie miłość.

"Brzydula"
"Brzydula". Finalowe odcinki 289-292. Zwiastun

"BrzydUla 2" - gdzie oglądać?

Nie musicie czekać na powtórki serialu "BrzydUla" w telewizji. Wszystkie odcinki znajdziecie w serwisie player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości