Seriale

Nowy sezon "Szadzi" już we wrześniu w Playerze. Co czeka widzów?

Seriale

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Co za Tydzień"
Co czeka widzów w nowym sezonie "Szadzi"?

Jesienna ramówka TVN zbliża się wielkimi krokami. W nowym sezonie widzowie będą mogli oglądać kontynuację kultowych produkcji stacji, w tym nie zabraknie serialu o seryjnym mordercy Piotrze Wolnickim. Co czeka widzów w 3. sezonie "Szadzi"?

"Szadź" sezon 3. Co czeka widzów?

Od września będziemy śledzić nowy sezon serialu "Szadź" w Playerze. W trzeciej odsłonie seryjny zabójca Piotr Wolnicki ucieka, zmienia całkowicie wygląd i zaczyna nowe życie w małej miejscowości.

- Mój bohater musi się ukrywać i stąd taki dziwny i odmienny od tego — co na co dzień — wygląd. Sam sobie ukręciłem ten bicz na siebie i wymyśliłem coś, czego jeszcze nie było, co jest radykalne i co w pewnym sensie zaważyło wizualnie nad częścią przebiegu tej akcji. 8 miesięcy z brodą i zarostem, i dzisiaj nadszedł ostatni dzień - za chwilę wreszcie pójdę pod nóż - przyznał Maciej Stuhr.

Na ekranie zobaczymy też ponownie Aleksandrę Popławską, Bartosza Gelnera i Karolinę Gorczycę. A co zmieni się w życiu bohaterów?

- Agnieszka Polkowska zostaje zdegradowana, wyrzucona ze swojego stanowiska. Zmienia trochę profesję, zostaje prywatnym detektywem i działa trochę na własną rękę. Wolnicki nadal na wolności, Mrówiec jak widać w dobrej formie cały czas - powiedziała Aleksandra Popławska.

Para Mrówiec - Polkowska to gwarancja na podwyższoną temperaturę emocji i zwroty akcji. Co o serialu "Szadź" powiedział odtwórca roli Tomasza Mrówca? Może posłuchać we fragmencie niedzielnego wydania "Co za Tydzień".

Co czeka widzów w nowym sezonie "Szadzi"?
Co czeka widzów w nowym sezonie "Szadzi"? Źródło: "Co za Tydzień"

"Szadź" sezon 3. Kiedy premiera?

Serial "Szadź" powraca z trzecim sezonem! Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Nowy sezon "Szadzi" już od 2 września w Playerze.

"Szadź 3" z Maciejem Stuhrem
"Szadź 3" z Maciejem Stuhrem "Szadź 3" z Maciejem Stuhrem Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Co za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości