Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw
Aleksandra Żuraw
Źródło: Top Model
Aleksandra Żuraw to urodzona w 1994 roku influencerka, youtuberka i bizneswoman. Popularność zdobyła w 2014 roku, biorąc udział w czwartej edycji programu "Top Model".

Aleksandra Żuraw – życiorys

Aleksandra Żuraw urodziła się w 1994 roku. Pochodzi z Lubina w województwie dolnośląskim. W ciągu swojego życia wielokrotnie przeprowadzała się. Obecnie mieszka w Warszawie, dzięki czemu może prowadzić i rozwijać swoją własną firmę. Modelka uczęszczała do liceum o profilu asystentka stomatologiczna. Jednak swojej przyszłości nie wiąże z tym zawodem. W przeszłości miała poważny wypadek na snowboardzie, w wyniku czego skręciła kręgosłup w trzech miejscach. Interesuje się paintballem i modelingiem.

W grudniu 2018 roku urodziła córeczkę o imieniu Apolonia. Z ojcem dziewczynki rozstała się, lecz oboje uczestniczą w wychowaniu dziecka. W styczniu 2022 roku pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym od jej o 5 lat młodszego partnera Kacpra. 2 września 2022 roku wzięła z nim ślub.

Aleksandra Żuraw – kariera

Influencerka rozpoznawalność swą zdobyła dzięki udziałowi w IV edycji programu „Top Model” w 2014 roku. Modelka nie dotarła do finału, jednak zajęła wysokie 6 miejsce. Dzięki swojej szczerości, zyskała ogromną sympatię widzów. Ostatecznie Aleksandra Żuraw nie zdecydowała się na karierę w modelingu.

Aleksandra Żuraw prowadzi firmę z ubraniami, soczewkami i okularami przeciwsłonecznymi. Jest właścicielką sklepu z ubraniami. Stworzyła własną kolekcję ubrań. ma też drugi sklep, w którym srzedaje okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, zerówki i akcesoria. Działalność tę prowadzi wyłącznie w Internecie z pomocą konsultantów. Dotychczas nie otworzyła żadnego salonu stacjonarnego.

Aleksandra Żuraw prowadzi kanał na YouTubie. Zamieszcza na nim filmy o różnej tematyce, jak chociażby moda, rodzicielstwo, majsterkowanie czy porady biznesowe. Poza prowadzeniem serwisu internetowego udziela się na różnych platformach społecznościowych m.in. na Instagramie i Facebooku. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @aleksandrażuraw. Zamieszcza tam liczne zdjęcia i pokazuje ona jak wygląda jej życie codzienne.

W 2019 roku Aleksandra Żuraw została nagrodzona w kategorii „Branded content” na Grand Video Awards 2019 za film „Jak przegrałam swoje życie?” .

Aleksandra Żuraw – ciekawostki

Rodzice Aleksandry Żuraw są świadkami Jehowy. Była modelka twierdzi stanowczo, że nie utrzymuje z nimi kontaktu. Ma do nich żal, że zaniedbywali jej wychowanie. Z tego powodu często miewała liczne ataki paniki i depresję. Z tym problemem jednak sobie poradziła. Pomogła jej psychoterapia.

W 2022 roku poddała się operacji plastycznej. Przeprowadzono u niej zabieg liposukcji podbródka i tzw. brazylijski lifting pośladków (BBL).

Źródło zdjęcia głównego: Top Model

podziel się:

Pozostałe wiadomości