Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel 

Paulina Krupińska-Karpiel to osobowość telewizyjna, modelka i jedna z gospodyń porannego programu „Dzień Dobry TVN”, który prowadzi w duecie z Damianem Michalskim.

Paulina Krupińska – kariera w mediach

Paulina Krupińska została prowadzącą „Dzień dobry TVN” w marcu 2020 roku. Zanim jednak została gospodynią porannego show na żywo, zdobywała doświadczenie jako prowadząca programów w TVN Style.

Widzowie mogą kojarzyć ją z programem „Klinika Urody”, do którego w roli prowadzącej dołączyła w 2016 roku. Jesienią tego samego roku Paulina Krupińska została gospodynią własnego programu partentingowego – „Wychować i nie zwariować”, w którym wraz z ekspertami pomagała rodzicom w rozwiązywaniu problemów z pociechami.

Paulina Krupińska była też prowadzącą podróżniczego programu dokumentalnego TVN Style „Sekrety Doliny Inków”.

Wszystkie programy z udziałem Pauliny Krupińskiej są dostępne dla użytkowników platformy Player.pl.

Paulina Krupińska – wiek, wzrost, waga

Paulina Krupińska ma 36 lat. Urodziła się 22 czerwca 1987 roku w Piastowie. Krupińska ma idealne warunki do zawodu modelki – ma 178 cm wzrostu i waży 55 kilogramów.

Paulina Krupińska – kariera Miss

Paulina Krupińska swoją karierę w modelingu w wieku 16 lat. Chodziła po międzynarodowych wybiegach znanych projektantów, m. in u Tony’ego Warda.

Paulina Krupińska ma na swoim koncie kilka tytułów – w 2004 roku została zwyciężczynią Foto Models Poland, w 2012 zwyciężyła w konkursie na Miss Mazowsza. Paulina Krupińska została także uhonorowana tytułem Miss Polonia 2012 i reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2013. Wróciła z tytułem Miss Photogenic 2013.

Paulina Krupińska – wykształcenie

Chociaż na co dzień Paulina Krupińska pracuje jako prezenterka telewizyjna, to z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Krupińska ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Paulina Krupińska – mąż, dzieci

Paulina Krupińska jest żoną muzyka, wokalisty zespołu Zakopower – Sebastiana Karpiela-Bułecki. Para, po czterech latach związku, wzięła ślub w lipcu 2018 roku.

Paulina Krupińska ma dwójkę dzieci – córkę Antoninę, urodzoną w 2015 roku oraz syna Jędrzeja, urodzonego w 2017.

Rodzina mieszka w pięknym drewnianym domu we wsi Kościelisko koło Zakopanego.

Paulina Krupińska i Izabela Połeć

Paulina Krupińska wraz ze swoją przyjaciółką Izabelą Połeć wzięła udział w ostatniej - 5 edycji programu „Azja Express”. Panie łączy ze sobą nie tylko świat mody – obie mają doświadczenie w modelingu, ale są również przyjaciółkami. Razem zdobyły drugie miejsce w wyścigu.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA