Ralph Kaminski wystąpił na 25-leciu stacji TVN. Cóż to był za koncert!

Autor:
Dominika
Kowalewska

Ten rok jest dla TVN naprawdę wyjątkowy. Obchodzimy 25. urodziny! Z tej okazji w czwartkowy wieczór odbyła się specjalna uroczystość, podczas której gościem specjalnym był jeden z najpopularniejszych polskich muzyków młodego pokolenia Ralph Kaminski.

Ralph Kaminski jest muzykiem, który nie boi się eksperymentować. Fani pokochali go za nieszablonowość i ogromną odwagę artystyczną. W twórczości stosuje nieoczywiste rozwiązania. Cechą charakterystyczną Ralpha Kaminskiego jest niezwykły styl, widoczny zarówno w piosenkach, teledyskach, jak i w samym wyglądzie wokalisty. Od początku kariery artysta kilkukrotnie przechodził metamorfozy, a jego wizerunek sceniczny trudno byłoby podrobić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25-lecie TVN! Wyjątkowa sesja zdjęciowa. Paulina Krupińska-Karpiel o początkach w stacji
25-lecie TVN! Wyjątkowa sesja zdjęciowa. Paulina Krupińska-Karpiel o początkach w stacji Paulina Krupińska-Karpiel, Anna Starmach, Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka Źródło: "Co za Tydzień"

25-lecie TVN. Specjalny koncert Ralpha Kaminskiego

Aż trudno uwierzyć, że właśnie mija 25 lat, odkąd stacja TVN rozpoczęła nadawanie. W ciągu ponad dwóch dekad Grupa TVN rozszerzyła się, tworząc liczne projekty. Jednak za tym ogromnym sukcesem stoją ludzie. W czwartkowy wieczór pracownicy i współpracownicy stacji bawili się na imprezie urodzinowej. Wszyscy mieliśmy tego wieczoru znów po 25 lat!

Jedną z licznych atrakcji przygotowanych z tej okazji był specjalny koncert Ralpha Kaminskiego. Aż do samego końca występ artysty był pilnie strzeżoną tajemnicą. Goście mogli bawić się do największych hitów muzyka, takich jak "Bal u Rafała", "Kosmiczne Energie" czy "Pięć minut łez". To była prawdziwa gratka dla fanów artysty, których na sali zgromadziła się całkiem pokaźna grupa.

Poniżej możecie zobaczyć relację foto z tego niezwykłego koncertu Ralpha Kaminskiego w ramach imprezy urodzinowej na 25-lecie TVN!

Ralph Kmiński na scenie
25-lecie TVN. Koncert Ralpha Kaminskiego
25-lecie TVN. Koncert Ralpha Kaminskiego Źródło: Bartosz Krupa
25-lecie TVN. Koncert Ralpha Kaminskiego Źródło: Bartosz Krupa
25-lecie TVN. Koncert Ralpha Kaminskiego Źródło: Bartosz Krupa

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

25-lecie TVN. Gwiazdy stacji w niezwykłej sesji

W tym roku stacja TVN obchodzi 25-lecie! Z tej okazji gwiazdy biorą udział w licznych projektach, których celem jest uświetnienie tego wyjątkowego czasu. We współpracy z magazynem "Viva!" powstała sesja zdjęciowa. Z okazji 25-lecia stacji TVN gwiazdy zrealizowały wyjątkowy projekt, a w trakcie pracy towarzyszyła im ekipa "Co za Tydzień". Olivier Janiak postanowił zapytać m.in. prowadzących "Dzień Dobry TVN", "Mam Talent!" i jurorów "Top Model" o wspomnienia, doświadczenia i pierwsze kroki, które stawiali w TVN.

Oliver Janiak zapytał Marcina Prokopa, czy pamięta wszystkie programy, które rywalizował na antenie stacji TVN. Jak mu poszło? Tego dowiecie się, oglądając fragment odcinka "Co za Tydzień".

25-lecie TVN! Gwiazdy w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Ile programów realizował Marcin Prokop?
25-lecie TVN! Gwiazdy w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Ile programów realizował Marcin Prokop? Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Prokop, Krzysztof Skórzyński, Magda Gessler, Tomasz Jakubiak Źródło: "Co za Tydzień"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Pozostałe wiadomości