Elżbieta Zapendowska szczerze o relacji z córką. "Między nami jest zimna wojna"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Podcast "Wojewódzki Kędzierski"
Elżbieta Zapendowska opowiedziała o trudnej relacji z córką

Elżbieta Zapendowska to jurorka wielu znanych programów wokalnych. Uczestnicy drżą przed jej surową oceną. Okazuje się, że nie inaczej ocenia siebie. W najnowszym wywiadzie przyznała, że ma sobie dużo do zarzucenia w kwestii macierzyństwa i relacji z córką.

Elżbieta Zapendowska znana jest z występów jako jurorka w programach rozrywkowych, gdzie ocenia i wyłapuje muzyczne talenty. Każdy liczy się z opinią znanej nauczycielki śpiewu. Jej podopieczni osiągnęli bowiem niebywały sukces. W najnowszym wywiadzie przyznała jednak, że kariera w show-biznesie odbiła się negatywnie na jej macierzyństwie i relacji z córką.

Kim jest córka Elżbiety Zapendowskiej?

Elżbieta Zapendowska ma za sobą nieudane pierwsze małżeństwo. Jego owocem jest córka Olga. Urodziła się w 1975 roku. Po rozstaniu z byłym partnerem kobieta ponownie starała się ułożyć życie z innym mężczyzną u boku. Z obecnym ukochanym dzieli ich duża różnica wieku, ale zupełnie im to nie przeszkadza. Jej życiowym partnerem jest Andrzej Kruk.

Festiwal Letnie Brzmienia. Jacy artyści wystąpią na wydarzeniu?
Festiwal Letnie Brzmienia. Jacy artyści wystąpią na wydarzeniu? Źródło: "Co Za Tydzień"

Elżbieta Zapendowska o relacji z córką

Elżbieta Zapendowska otworzyła się w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim w ich podcaście. Choć nieczęsto wypowiada się na tematy osobiste, to tym razem zrobiła wyjątek. Jurorka przyznała, że relacja z Olgą nie jest łatwa.

"Między nami jest ciągle zimna wojna. Ona zawsze była córką tatusia. Mamy niby wspólne Rh na pewnych płaszczyznach, na których się zgadzamy, ale nie daj Bóg dłużej niż 48h" - stwierdziła Elżbieta Zapendowska.

Kuba Wojewódzki pytał, czy Elżbieta Zapendowska ma jakieś rady dla innych rodziców w show-biznesie. Ona jednak odmówiła ich udzielania.

"To jest absolutnie nie do nadrobienia. Mamy do czynienia z człowiekiem, który ma swoją wrażliwość, ma swoje czułe punkty i nie da się tego zrobić" - powiedziała.

Elżbieta Zapendowska przyznała, że pracę w show-biznesie ciężko jest oddzielić od zwykłego życia, bo telefon dzwoni cały czas, dlatego trzeba postawić własne granice. Nauczycielka śpiewu zaprzeczyła, odpowiadając na pytanie, czy uważa się za dobrą matkę.

"Dzień, w którym zaczęłam pracować w muzyce rozrywkowej, był dwa lata po jej narodzeniu i ta pasja mnie tak wciągnęła, a że była babcia, więc za mało czasu jej poświęcałam na pewno" - stwierdziła.

Ja sobie to wyrzucam i wiem, że tak było. To jest branża, która bardzo eksploatuje człowieka emocjonalnie, myślowo, bo cały czas kombinujesz, jesteś w innym świecie. Kiedy wracasz do normalnego życia, to trochę obojętniejesz na to życie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Podcast "Wojewódzki Kędzierski"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości