Tomasz Karolak miał przeszczep. "Był to poważny problem dla aktora, który zawsze dbał o wygląd"

Tomasz Karolak miał przeszczep włosów
Tomasz Karolak miał przeszczep włosów
Źródło: MWMEDIA
Przeszczep włosów nie jest już traktowany jako temat tabu w show-biznesie. Coraz więcej znanych osobistości decyduje się na ten krok, aby poprawić swój wygląd i zwiększyć pewność siebie. Tomasz Karolak, znany i lubiany aktor, który od lat bawi nas rolami w polskich komediach, postanowił dokonać metamorfozy, której efekty są już widoczne.

Tomasz Karolak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego kina. Zasłynął rolami w filmach takich jak "Planeta Singli," "Ciacho," "Lejdis," czy "Listy do M". Oprócz tego, pełni funkcję dyrektora artystycznego Teatru IMKA, a także od pewnego czasu aktywnie działa w stand-up'ie. Dla aktora wizerunek jest bardzo ważny, dlatego zdecydował się na odważny krok ku jego poprawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tomasz Karolak o tym, jak gra się samego siebie. Aktor ma pewne przemyślenia na swój temat
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tomasz Karolak zdecydował się na przeszczep włosów

Przeszczep włosów staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w świecie show-biznesu, a Tomasz Karolak dołączył do grona celebrytów, którzy postanowili go wykonać.

"Był to poważny problem dla aktora, który zawsze dbał o swój wygląd"- czytamy na stronie kliniki, w której Tomasz Karolak miał zabieg.

Tomasz Karolak zaufał polskim ekspertom i wykonał zabieg w Krakowie. Przeszczep włosów został wykonany metodą FUE, która polega na pobieraniu pojedynczych jednostek mieszkowych z obszaru głowy, gdzie włosy są odporne na łysienie, a następnie przeszczepianiu ich na miejsca, gdzie brakuje włosów. To nowoczesna metoda, która pozwala na osiągnięcie naturalnego i trwałego efektu.

Decyzja Tomasza Karolaka o przeszczepie włosów była świadoma i dobrze przemyślana.

"[...] wiedział, że problemy z włosami mogą wpłynąć na jego dyskomfort na planie oraz pośrednio na karierę aktorską i postanowił działać" - czytamy na stronie kliniki.

Nie tylko Tomasz Karolak – ci gwiazdorzy też zdecydowali się na przeszczep włosów

Nie jest tajemnicą, że wygląd odgrywa ważną rolę w życiu celebrytów. Dlatego też nie dziwi fakt, że coraz więcej znanych osobistości, w tym aktorzy, muzycy czy sportowcy, decyduje się na przeszczep włosów. Tomasz Karolak to nie pierwszy, ani na pewno nie ostatni gwiazdor, który zdecydował się na ten zabieg. Kto jeszcze postanowił spełnić marzenie o bujnej czuprynie?

Misiek Koterski wyjechał specjalnie do Stambułu, aby poddać się temu zabiegowi, który zyskuje na popularności. Aktor podzielił się swoimi obawami i stresami przed zabiegiem, ale wyraził nadzieję na efektywny rezultat.

Radosław Majdan, były piłkarz i obecny komentator sportowy, również zdecydował się na przeszczep włosów. Od dawna nosił dłuższą fryzurę, aby zakryć spory obszar łysiny. Przeszczep pozwolił mu na odzyskanie bujnej czupryny i zyskanie większej pewności siebie.

Tomasz Ciachorowski, znany aktor teatralny i telewizyjny, otwarcie przyznaje, że zakola stanowiły jego wielki kompleks. Postanowił podjąć kroki, aby pozbyć się tego problemu. Zabieg przeszczepu włosów przyniósł mu ulgę.

Paweł Stasiak z zespołu Papa Dance przyznał, że oprócz próżności, decyzję o przeszczepie motywowała również chęć nawiązania do wizerunku sprzed lat. W rezultacie dzięki przeszczepowi zyskał większą pewność siebie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości