Aldona Orman w październiku ubiegłego roku miała poważny wypadek. Podczas pracy na planie serialu aktorka źle się poczuła i szybko trafiła do szpitala. Okazało się, że pękł jej tętniak, a lekarze zlokalizowali jeszcze cztery inne tętniaki w głowie aktorki. Po długiej rekonwalescencji Aldona Orman wraca do sił, a w najnowszym wywiadzie powiedziała, z jakimi jeszcze przeciwnościami losu musiała walczyć.
Zofia Czerwińska wiedziała, że niedługo umrze i postanowiła przygotować na to rodzinę i przyjaciół. Aktorka do końca swoich dni chciała być całkowicie niezależna: nazbierała pieniądze na pogrzeb oraz stypę, spisała testament i wybrała kolor urny oraz piosenkę na ostatnie pożegnanie. O ostatnich chwilach słynnej artystki opowiedział Mariusz Szczygieł.
#TEGONIEWIESZ. Niezapomniane role, wielka rozpoznawalność, kilka nominacji, a jednak brak zwieńczenia wysiłków. Jest wielu bardzo popularnych hollywoodzkich gwiazdorów, którzy nie dostali Oscara. Wydaje się to wręcz niemożliwe, że tacy wybitni aktorzy jak Harrison Ford czy Willem Dafoe nigdy nie trzymali w rękach tej złotej statuetki. A jednak. Oto 10 bardzo znanych aktorów, którzy nigdy nie zdobyli najbardziej pożądanej nagrody filmowej.
Tomasz Kot jest zaliczany do grona najbardziej cenionych polskich aktorów. Ma na koncie role bardzo różne, często skrajne, przez co widzowie mogli podziwiać pełen wachlarz jego zawodowych umiejętności. W najnowszym wywiadzie gwiazdor opowiedział o trudnym okresie w życiu i o tym, jakie były jego artystyczne początki. Podkreślił ponadto, że aktualnie w jego życiu to nie aktorstwo gra pierwsze skrzypce.
Marcin Kwaśny zaskoczył fanów radosną nowiną, którą podzielił się za pomocą mediów społecznościowych. Aktor wraz z żoną właśnie doczekali się trzeciego dziecka. Przy okazji poznaliśmy płeć i imię pociechy.
Książę William i księżna Kate mają być wyjątkowo zdenerwowani plotkami o ich rzekomym rozwodzie. Internauci ostatnio coraz częściej piszą bowiem o tym, że następca tronu miał ponownie nawiązać romans z Rose Hanbury, co ponoć doprowadziło Kate Middleton do rozpaczy. Głos w sprawie zabrał bliski przyjaciel rodziny, który zdradził, jakie kroki zamierza podjąć małżeństwo.
Teresa Lipowska coraz częściej pytana jest o to, ile dostaje emerytury oraz, ile wynoszą jej zarobki. Wybitna aktorka nie zamierza porzucać pracy i wciąż ma zapełniony kalendarz. Oprócz gry w serialu udziela się jeszcze w radiu, które kocha całym sercem. Artystka zdradziła, jakie wynagrodzenia ma za zrealizowaną audycję.
Ernest Bryll nie żyje. Wybitny poeta i prozaik zmarł w wieku 89 lat. Artysta pozostawił po sobie bogaty dorobek, który nieustannie inspiruje kolejne pokolenia czytelników i twórców. Jego teksty śpiewali najsłynniejsi polscy wokaliści.
Paulina Krupińska-Karpiel zaskoczyła fanów postem umieszczonym w sieci. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" opublikowała zdjęcia z młodości, na których możemy zobaczyć, jak wyglądała w wieku nastoletnim. Fotografie wywołały lawinę komentarzy. Internauci porównują ją do... samej Britney Spears!
Justyna Kowalczyk opublikowała wzruszające zdjęcie z mężem, 10 miesięcy po jego tragicznej śmierci w szwajcarskich Alpach. Kacper Tekieli na fotografii uśmiecha się do aparatu i jest obejmowany przez ukochaną żonę. Widać, że małżonkowie byli ze sobą bardzo szczęśliwi.
Céline Dion niedawno zaskoczyła wszystkich pojawiając się na ceremonii Grammy 2024. Teraz gwiazda opublikowała poruszający post, w którym wspomniała o powrocie na cenę. Przy okazji zamieściła fotografię, do której zapozowała z dorosłymi synami.
Waldemar Obłoza od wielu lat wciela się w postać Romana Hoffera i to z nią widzowie kojarzą go najmocniej. Aktor nie ma z tym problemu, choć to teatr w sercu mu gra i zaspokaja zawodowe potrzeby. W rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznał, że faktycznie ludzie najczęściej mówią do niego "Romku", co zupełnie mu nie przeszkadza.
Nowe doniesienia na temat księżnej Kate. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać karetki na sygnale w asyście policji. Konwój wyjechał z okolic królewskiej posiadłości Sandringham, a następnie ruszył w stronę szpitala. Internauci nie mają wątpliwości, że mogło chodzić o zdrowie Kate Middleton.
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" m.in. relacja z imprezy "Czas na Show. Drag Me Out" i sesji zdjęciowej promującej nowy sezon "Mam talent!". W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!
Sarah Ferguson nie miała ostatnio najlepszego czasu. Znów dopadły ją problemy ze zdrowiem. Zdiagnozowano u niej raka, tym razem skóry. Najnowsze wieści mogą przynieść jednak ulgę fanom brytyjskiej monarchii. 64-letnia księżna Yorku dowiedziała się, że nowotwór nie postępuje.
Niemiecki zespół Cascada w tym roku świętuje 20-lecie działalności artystycznej. Słynną grupę tworzy trio: piosenkarka i osobowość telewizyjna Natalie Horler oraz producenci Manian i Yanou. Cascada przygotowała niespodziankę dla fanów. Zobaczcie, jak dziś wygląda wokalistka Natalie Horler, która zaistniała w mediach jako młoda dziewczyna.
Marcin Tyszka to uznany fotograf i juror programu "Top Model". Artysta zaskoczył fanów na Instagramie, kiedy pokazał im zdjęcie z czasów swojej młodości. Nie pozował sam, bo tuż obok niego był Dawid Woliński oraz... Aneta Glam-Kurp. Kobieta znana jest z programu "Żony Miami". Niedawno pojawiła się również w show "Królowa przetrwania".
Hailey Bieber zaskoczyła fanów oświadczeniem, które umieściła na swoim instagramowym koncie. Modelka w ten sposób odpowiedziała na liczne plotki, które pojawiły się ostatnio na temat rzekomego kryzysu, którego ma doświadczać w małżeństwie z Justinem Bieberem.
Michał Szpak nie wychował się w zamożnej rodzinie, do wszystkiego doszedł sam i dziś jest jedną z popularnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od niedawna jest też jurorem programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out". Piosenkarz został zapytany o to, ile trzeba teraz zarabiać w Polsce, aby godnie żyć. Gwiazdor podał kwotę, która go zadowala.
W przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu zaskakujących wydarzeń. Dojdzie do starcia Moniki i Martyny. Cieślikowa wie, że siostra Wojtka tylko czyha, aby zająć jej miejsce. Amelia dalej będzie odgrywała się na Oli. Problemy Sławka się pogłębią. Przeczytaj opisy odcinków.
Meghan Markle była kiedyś aktorką, ale dla małżeństwa z księciem Harrym musiała zawiesić karierę w show-biznesie. Teraz jest już wolna od życia w pałacu i może wspierać własne inicjatywy i angażować się w biznes. Meghan Markle wróciła na Instagram. Co ciekawego szykuje?
Kuba Wojewódzki opublikował romantyczne zdjęcie z plaży, na którym widzimy go w objęciach tajemniczej kobiety. Dziennikarz nie zdradził, kim jest owa kobieta, podsycając tym samym plotki na temat rzekomego kryzysu w jego związku z Anną Markowską.
Księżna Kate nie pokazuje się publicznie aż od grudnia 2023 roku, co bardzo niepokoi poddanych. Nikt nie wie, jak czuje się przyszła królowa, która kilka miesięcy temu przeszła operację jamy brzusznej. Pałac Buckingham i książę William milczą w tej kwestii. Teraz głos zabrał były kamerdyner księżnej Diany, który zdradził, gdzie obecnie przebywa Kate Middleton.
Anita Lipnicka w osobistym poście umieszczonym w sieci zdobyła się na głębokie refleksje na temat przemijania. Gwiazda odniosła się do własnych życiowych doświadczeń. Przy okazji opublikowała archiwalne zdjęcie.
Niecodzienny problem napotkał Vito Bambino. Muzyk i jego żona Agata Di Prima-Dopieralska niedawno zostali rodzicami. Podczas rejestracji w urzędzie nowo narodzonej córki spotkali się z pewnymi komplikacjami. O co dokładnie chodzi?
Katarzyna Warnke jest jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Choć od jej rozstania z Piotrem Stramowskim minęło wiele czasu, gwiazda wciąż mierzy się z wieloma pytaniami na ten temat. Podczas jednego z niedawnych wywiadów odniosła się również do tematu macierzyństwa, a jej słowa obiegły media.
Pracownicy księżnej Kate mieli jej nie widzieć od czasu operacji brzucha, którą przeszła w połowie stycznia. W Pałacu Kensington panuje ponoć olbrzymia zmowa milczenia: nikt nie może widywać żony księcia Williama, ani się z nią kontaktować.
Gala Nagrody Mariusza Waltera, zorganizowana przez Fundację im. Bożeny i Mariusza Walterów, zebrała pod jednym dachem najważniejsze osoby ze świata mediów. Wydarzenie miało na celu uhonorować zasłużonych i utalentowanych dziennikarzy oraz promować etyczne dziennikarstwo. Kto zaprezentował się na czerwonym dywanie?
Joanna Brodzik podzieliła się z nami refleksją na temat swojego zawodu. Artystka zdradziła, kto według niej jest największym krytykiem aktorów. Jakie są jej marzenia? Czy sama chciałaby wcielić się kiedyś w jakąś konkretną postać? O tym wszystkim porozmawiała z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl. Joanna Brodzik wyjawiła też, czy doświadczyła ageizmu.
Luksusowy dom modelki Cary Delevingne w Los Angeles został strawiony przez pożar. Incydent wydarzył się gdy gwiazda przebywała w Londynie. W chwili wybuchu pożaru na miejscu były jej dwa koty. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy pupile przeżyły.