Adam Zdrójkowski z tatą w programie "Azja Express". Co o nich wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Azja Express"

Adam Zdrójkowski weźmie udział w programie "Azja Express", a towarzyszyć mu będzie tata Dariusz. Panowie nie pierwszy raz wystąpią razem w telewizji. Debiutowali także w jednym z programów rozrywkowych TVN.

Adam Zdrójkowski i jego tata Dariusz już niedługo pojawią się na antenie TVN w programie "Azja Express". Co wiemy o młodym aktorze, którego kariera rozwija się bardzo obecująco?

Adam Zdrójkowski – wiek, rodzina, kariera

Adam Zdrójkowski urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie. Jest synem Dariusza i Edyty Zdrójkowskich i bratem-bliźniakiem Jakuba. Rodzinę Zdrójkowskich poznaliśmy w 2003 roku. Wzięli oni udział w programie TVN "Chwila prawdy". Rodziny biorące udział w programie maiły siedem dni na opanowanie wyznaczonego zadania. Jeżeli wykonali je w studiu telewizyjnym, otrzymywali nagrody.

Bracia Zdrójkowcy niemal dorastali na naszych oczach. Adam i Kuba są aktorami i od dziecka występują razem w serialach. Obecnie ich drogi się rozeszły i nie można oglądać ich w duecie, ale bracia nadal lubią swoje towarzystwo i chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami.

Adam Zdrójkowski jest także prezenterem. Mimo młodego wieku prowadził już liczne formaty, a także występował w wielu z nich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego nie będzie miał dzieci?
Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego nie będzie miał dzieci? Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego podjął decyzję o bezdzietności?

Adam Zdrójkowski – Instagram

Adam Zdrójkowski jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego nick na Instagramie to @adam_zdrojkowski.

Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski w "Azja Express"

Adam Zdrójkowski i jego tata Dariusz Zdrójkowski wystąpią w programie "Azja Express", który powróci na antenę telewizji TVN wiosną. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że program w dalszym ciągu prowadzi Daria Ładocha, a uczestnicy będą tym razem przemierzali Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. W programie zobaczymy osiem par walczących o zwycięstwo.

Oto ich nazwiska:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości