Agata Stranc z "True Love". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Agata Stranc z "True Love"

Agata Stranc to jedna z uczestniczek nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Agata Stranc wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. Postanowiła spróbować swojego szczęścia w miłosnym reality show "True Love". To osoba pewna siebie, która ma koncie kilka nieudanych związków. Czy tym razem bardziej jej się poszczęści?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

Agata Stranc z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Agata Stranc ma 27 lat i pochodzi z Poznania. Agata jest kelnerką, która dzięki swojej doskonałej komunikatywności, dostaje duże napiwki. Studiuje mediaworking na trybie zaocznym, ale nie skupia się na przyszłości związanej ze studiami, a bardziej na zdobyciu tytułu. Jest zdania, że na świecie jest wiele ciekawych rzeczy do robienia, dlatego nie chce skupiać się tylko na jednej dziedzinie. Lubuje się w różnych aktywnościach, takich jak strzelanie z łuku, gra w piłkę nożną, plecenie makram, wyszywanie, szycie, malowanie, pisanie wierszy oraz ostatnio zaczęła grać na pianinie.

Agata Stranc z "True Love" – charakter, związki, wymarzony partner

Agata Stranc jest pewna siebie i twierdzi, że jest wolna od jakichkolwiek wad. Kiedy pyta się ją o kompleksy, przecząco kręci głową. Wie, że jest egocentryczką, ale jedynie jej przyjaciele potrafią ją powstrzymać przed przekroczeniem wszelkich granic. Uważa, że każdy może czuć się swobodnie przy niej, ponieważ jest otwartą osobą. Agata jest duszą towarzystwa i zawsze znajdzie czas, aby wesprzeć przyjaciół w trudnych chwilach, a także umilić im czas podczas spotkań towarzyskich.

Agata Stranc to osoba, na której można polegać. Zawsze stara się rozbawić innych, a na imprezach błyszczy jako królowa zabawy. Mimo kilku nieudanych związków nie szuka miłości na siłę. Wierzy jednak, że gdzieś tam na nią czeka idealny partner, który będzie dla niej wierny i oddany, a przede wszystkim będzie gotów poświęcać wiele dla ich relacji. Agata często przechodziła z jednej relacji do drugiej, ale teraz skupia się na poszukiwaniu kogoś wyjątkowego, kto zaspokoi jej wysokie wymagania.

Agata Stranc z "True Love"
Agata Stranc z "True Love" Agata Stranc z "True Love" Źródło: TVN

Agata Stranc z "True Love"  – Instagram

Agata Stranc to osoba aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. Jej profil można znaleźć, wpisując nick @agata.truelovepl. Konto jest jednak prywatne.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostałe uczestniczki programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości