Programy

Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" pokazała ciążowy brzuch. Na nim wyjątkowy malunek

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Agnieszka Antosik wzięła udział w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w jej przypadku eksperyment się nie powiódł, niedługo po zakończeniu emisji programu znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Obecnie przygotowuje się do nowej życiowej roli - macierzyństwa.

Agnieszka Antosik za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała zdjęcie z obozu dla dzieci na które do tej pory często jeździła jako opiekunka. Ze względu na zaawansowaną ciążę tym razem pełniła inną rolę, jednak jak zapewniła, cieszy się, że mogła spędzić choć kilka chwil w wakacyjnym gronie. Na Instagramie zaprezentowała także swój brzuch, który został ozdobiony malunkiem... kurczaczka.

Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży

Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ciąży poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pod postem w kilka chwil pojawiły się setki gratulacji i opinii, że z pewnością świetnie sprawdzi się w roli mamy. Uczestniczka miłosnego eksperymentu nie kryła nigdy zamiłowania do pracy z dziećmi. Niedawno na jednym z obozów pozwoliła podopiecznemu pomalować swój ciążowy brzuch.

"W tym roku nasze wakacyjne obozy spędziłam w nieco innej roli, ale cieszę się, że moja forma pozwoliła mi na bycie blisko dzieci i zespołu. Ten czas pozwolił mi doświadczyć nie tylko talentu malarskiego naszego uzdolnionego campowicza Franka, jak widać na załączonym obrazku, ale również wznieść to, co tworzę przez lata na wyższy poziom. Mam ogromną wdzięczność w sobie za ludzi, z którymi tworzę szkoły i obozy, za mocny core zespołu Kasię i Julię, które są ze mną od lat i współtworzymy przyjazne dzieciakom miejsca. Za siłę i energię do działania i osiągania wspaniałych rzeczy. I za dzieciaki, które są dla mnie paliwem do spełnienia marzeń i realizowania kolejnych celów. A teraz już poświęcam więcej czasu mojemu Kurczaczkowi, który i tak nie pozwala mamusi na działania na wysokich obrotach" - napisała pod postem na Instagramie Agnieszka Antosik.

Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - historia miłości

Agnieszka Antosik zgłosiła się programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z nadzieją na znalezienie prawdziwej i jedynej miłości. Eksperci zaproponowali jej związek z Marcinem Wichrowskim i choć początki relacji były obiecujące, na krótko po zakończeniu emisji show para zadecydowała o rozwodzie. Samotność uczestniczki formatu nie trwała jednak długo. Obecnie Agnieszka Antosik jest w szczęśliwym związku i niedługo po raz pierwszy zostanie mamą.

"To nie bajka- to moje życie, które sobie wymarzyłam. To nie jest spełnienie marzeń- to jest spełnianie marzeń i szczyt góry, którą sobie obrałam za cel. Tak, nagradzam siebie za cały rok ciężkiej pracy. Tak, buduję relację z moim ukochanym. Tak, poznaję świat, który mnie fascynuje. Tak, realizuję pasję, którą jest podróżowanie. Tak, odpoczywam i ładuję akumulatory. Kiedyś wydawało mi się to niemożliwe w moim życiu, przychodził żal dlaczego inni coś mają, a ja nie… Potem przyszedł czas, kiedy zrozumiałam, że tą drogą nie dojdę tam, gdzie chce być, pojawił się podziw dla osób spełniających swoje marzenia i uwierzyłam, że niemożliwe nie istnieje" - napisała Agnieszka Antosik na Instagramie publikując zdjęcie z ukochanym u boku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości